2017 filmleri İzle

Merakla beklenen 2017 yılında vizyona girecek olan 2017 filmleri arasından en  çok beğenileceğini umduğumuz filmlerin kısa bir listesini yaptık. İzlenme rekorları kırması beklenen filmlerin daha önce çekilmiş olan serileri var. Bu seriler büyük bir ilgi gördüğü için devam filmleri de çekildi.

Transformers 5 Filmi

 

2017 yılında vizyona girecek olan Transformers 5 Filmi yine hasılat rekorları kıracak gibi… Teknolojinin tüm nimetlerinin sonuna kadar kullanıldığı doyurucu efektlerle süslenmiş olan filmin senaryosu çok ilgi çekici değil, daha çok fazla oyuncak satma amacında olan bu tip filmler yine de görsel efektleri ile ilgi çekmeyi başarıyorlar.

Karayip Korsanları Salazarın İntikamı

 

 

Karayip Korsanları Salazarın İntikamı filmi bu yıl en çok beğenilecek filmler arasında. Yine kahramanımız j. Depp eski kadrosu ile bizleri gizemli bir maceraya sürükleyecek. Eğlence ve macera arayanlar için çok güzel dakikalar geçirmenize yardım edecek karayip korsanları yılın ortalarına doğru vizyonlarda olacak.

Mumya 2017

 

Mumya filmleri büyük bir beğeni ve merakla izlenegeldi. Ancak Tom Cruise bu kez merak ve ilgiyi zirveye taşıyacak. Mumy film bu kez Tom Cruise ile hasılat rekorları kırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş

 

Maymunlar Cehennemi serisini takip eden ve bu filme hayran olan kitleleri doyuracak görsel efektlerle süslenmiş çetin savaşların olduğu mükemmel bir fantastik macera aksiyon filmi 2018 yılında vizyonlara girecek. Bu kez maymun orduları ve insanlar çetin bir savaşa girecekler. Savaştan kendini sorumlu tutan kişi Sezar olacak.

Resident Evil Son Bölüm

 

Meraklıları için yine yılın en çok izlenen filmlerinden biri olan Resident Evil Son Bölüm vizyonlarda olacak. Bu kez de insanları zombilere dönüştüren virüsün yayılmasını durdurmak üzere kahramanlarımız çetin bir mücadeleye girecekler. Bir video oyunundan esinlenen filmin senaryosu filmin başarılı olması nedeni ile geliştirildi ve korku macera heyecan kokteyli halinde 2 saatlik bir şölen sunmaya hazırlandı. Ölümcül Deney yine insanları sinema salonlarına dolduracak kadar iddialı…

Karanlığın 50 Tonu

 

Daha önce Grinin 50 tonu filmi ile büyük bir izleyici kitlesine sahip olan filmin devam filmi olan karanlığın 50 tonu yılın ortalarında vizyona girecek. Yine kamçılar konuşacak gibi…

Yıldız Savaşları 8

 

Yıldız savaşları sinema tarihinin vazgeçilmez klasiklerinden biri. Daima para kazandıran bir proje olduğu ve insanlığın geleceğine dair ipuçları barındırdığı için daha uzun yıllar iş yapacak güçlü senaryosu ve görsel efektleri ile eski nesilleri olduğu gibi yeni nesilleri de sinema salonuna dolduracak kadar çekici bir sinema filmi olacak.

 

Etiketler, Yıldız Savaşları 8, Karanlığın 50 Tonu, Resident Evil Son Bölüm, Maymunlar Cehennemi 3 Savaş, Karayip Korsanları Salazarın İntikamı, Transformers 5 Filmi, 2017 filmleri İzle

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like