2017 Yılının En Güzel Telefonları

2017 Yılının En Güzel Telefonları

Herkes kendi zihninde ve hayal gücünün yettiği noktada kendi cep telefonunun nasıl olması gerektiğini hayal eder. Ancak bazı telefonlar var ki; milyonları ortak bir paydada buluşturuyor. Onlar dünyanın en iyi telefonları…

Samsung S-8

 

Gerçek yan eğri ekran, 18: 9 Süper Amoled ekran, süper dar alın  Kompakt vücut hissi veren üç anti-özellik. En iyi işçilik, en pahalı malzemeler, en iyi tasarım. IPhone X, Huawei mate10 pro tam ekran cep telefonu. Ama benim aklımda, Samsung S8 hala en güzel cep telefonudur.

iPhone X

 


Yine en iyi telefon listesinde yerini alan Apple firmasının ürettiği iPhone X en iyi telefonlardan …
iPhone X  çok güzel, özellikle ekran 326ppi retina ekranın ötesinde, 178 ° tam açıda. Bunlar Apple'ın cep telefonu endüstrisine getiriliyor. iPhone cep telefonu ekranı her zaman kağıt hissi desen sıçraması gibi, sistem tasarımı bir yandan, mükemmel ekran kalitesi öte yandan ise ekran görüntüsü teknolojisi, Apple hala bu alanda lider konumda görünüyor. 

Sony Xperia XZ Premium

 


Kalite deyince Sony illaki anılmalıdır. Sony ve kalite birbirine yakışmaya devam ediyor. Daha uzun nesiller boyunca Sony bu geleneği sürdürecek.
4k ​​ekran   veya HDR yüksek dinamik çözünürlüklü ekrana sahip Sony için söylenecek te kkelime muhteşem olduğu… Üstelik 4Gb ram ve 835 işlemci kullanıyor.

en iyi cep telefonu, sony,Samsung S-8,iPhone X,Sony Xperia XZ Premium

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir