Donanım

250 GB Micro SD Kart Fiyatı

 

250 GB Micro SD Kart Fiyatı

 

Western Digital şirketi SanDisk  yüksek kapasiteli 256GB kadar veri depolayan disklerini tanıttılar, bugün iki yeni microSDXC kart açıklanmış oldu. 256GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-1 kart, Premium Edition ve 256GB SanDisk Extreme microSDXC UHS-1 kart, sınıfının en hızlı micro SDXC kart olarak kabul ediliyor.

 

Western Digital SanDisk Birliği

 

Western Digital geçtiğimiz günlerde SanDisk’in satın alma işlemini tamamladı, ancak iki şirket görünüşte oturmuş değil ve henüz ürün markasının ne olacağı konuşuluyor.  Farklı kategorilere ayrılan disklerin adlandırılması süreci henüz tamamlanmadı. Yüksek, düşük güç için yeşil ağ depolama  kırmızı performans sürücüleri, alt hızlı HDD ve siyah – Western Digital renge göre depolama ürünlerini markalarının işlevleri farklı olduğu için her birine farklı bir isim verilecek.

250-gb

Micro SD Disk Fiyatı

 

Kabaca aynı teorik hızlarına sahip olmakla birlikte   “Extreme” kart teminat (100MB / s, Extreme 90MB / s okuma yazma 95 MB / sn okuma ve Ultra Premium için 95 MB / s yazma vs) Premium kart sadece 10MB / s garanti sunarken bir 30MB / s minimum sürdürülebilir sıralı yazma hızı, raporlarda açıkça görülüyor. Ağustos 2016 tarihinde piyasaya sunulacak Micro SD kartlar 4K çekim yapmak isteyenlerin işini kolaylaştıracak. Çünkü 250 GB kapasite 4K çekim için yeterli bir depolama alanı sunuyor. Bu yüksek kapasiteli ve hızlı veri yazıp okuyabilen Micro SD disk fiyatı 149 dolar olacak. En azından öyle tahmin ediliyor.

 

2016 yılında Micro SD kapasiteleri fırlayacak

Yüksek çözünürlüklü cep telefonları ve video kameralar 4K çekim için imkan tanıyacak geniş hafıza alanlarına ihtiyacı doğuruyor. Bu nedenle Micro SD kart üreticileri hızla kapasite artışına gidiyorlar. Üstelik üretilen yeni geniş kapasiteli 250 GB Micro SD kart hem darbelere dayanıklı hem de X-Ray ışınlarını geçirmiyor.

 

micro SD, 250 GB micro SD, micro sD fiyatı

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like