Donanım

Nokia 3310 Efsanesi

Nokia 3310 Efsanesi

Nokia 3310 telefonu bildiğiniz gibi uzun bir süredir piyasalardan çekilmişti. Cep telefonunun öncülüğünü yapan böylesine sağlam bir markanın, Android telefonlar ortaya çıkınca piyasadan silinmesi epey üzücü bir durumdu. Neyse ki şansı bir türlü yaver gitmeyen Nokia firması şeytanın bacağını kırmayı başardı ve Nokia 3310 efsanesi ile bizleri tanıştırdı. Mobil dünya kongresinde tanıtılan ve büyük ilgi gören Nokia 3310 özellikleri nelerdir göz atalım.

 

Nokia 3310 özellikleri

Yine küçük bir ekran ile karşı karşıya kalıyoruz. 2.4 inç büyüklük ve TFT ekranla gelen Nokia 32 GB ek hafıza alanı ile belleği güçlü bir telefon. 2 MP arka kamerası ile ve 1200 mAh bataryası ile gelen telefonla 20 saat konuşma ve 30 gün bekleme yapabilirsiniz. Bluetooth özelliği ve eskiden olduğu gibi FM radyosu ile ve yeni olarak USB bağlantı modülü ile gelen telefondan ahım şahım özellikler beklemek yanlış ancak nostalji yaşamak isteyen ya da uzun süre şarj doldurmak istemeyen kullanıcılar için küçük sağlam ve uzun süre dayanan bataryası ile güzel bir seçenek olabilir.

 

Nokia 3310 fiyatı

Türkiye fiyatı ile 400 lira civarında satılması planlanan telefon bu yılın ortalarına doğru raflardaki yerini alacak. Rengarenk kasaları ile gelecek olan telefonda alfa nümerik tuş takımını kullanmak ağırlıklı olacak. İşte Nokia 3310 Görüntüleri…

Nokia 3310, Nokia 3310 fiyatı, Nokia 3310 özellikleri

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like