Otomobil

Mercedes Yaparsa Mükemmelini Yapar

Mercedes Yaparsa Mükemmelini Yapar

Mercedes farklı tasarımlara imza atan eski köklü şatafatlı devasa yenilikçi bir araba üreticisidir. Bunu da tüm dünyaya ispat etmiştir. Yeni model arabası ise görenlere “üff vay canına!” dedirtmek için tasarlanmış. Dedirtiyor mu pekiyi? Bir de siz bakın bakalım.

Arabada Neler Var?

Mercedes Concept IAA ismi çok şey anlatıyor aslında arabanın önünde büyük ızgaralar tasarlanmış ve mercedes amblemi evrim geçirmiş. Gezegenlerin en iyi aerodinamik yapısını barındıran bu model Concept IAA ön ve arka farlarında led teknolojisi kullanıyor. Zamanı çoktan gelmişti ledlerin… Arabada 279 tane beygir var.  Araca tüp taktırmak mı?  Yok öyle yağma- eğer bu aracı alacak kadar paran varsa bırak benzin içsin. Kafayı bulsun. Tüple müple boğmayın motoru… Zaten Mercedes buna önlemler almıştır bence..

 

Neyse…

Bu kadar beygir var dedik , Onların gücüne eş değer motor var yani… Motor hızı biraz düşük gibi geldi bana… Saatte 250 km/sa az gibi geldi ama yolların kalitesi ağlayan asfalt sızlayan çukurlar. Yok kardeşim bu gezegenin yolları Mercedes Concept IAA mekiğini zorlamak için yeterli değil… Elin oğlu yapıyor kardeşim…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görsel Şölen için You Tube ye danışalım:

 

 

 

 

 

 

 

araba, Concept IAA, mercedes, mercedes amblemi, Mercedes Benz, mercedes yeni, otomobil

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like