bilişim

Ucuz İnternet Kampanyası 2017

Ucuz İnternet Kampanyası 2017

Türk Telekom her eve ucuz internet 2017 kampanyası başlattı. Bu kampanya o kadar cazip fiyat teklifi ile geliyor ki artık her evde internet olacak. Sadece bedava internet 2017 ayda 30 TL ödeyerek herkes limitsiz internetin keyfini sürecek. Üstelik 4 Mbps hızla interneti kullanabileceksiniz.

İnternetsiz ev kalmasın kampanyası ile en makul ve uygun fiyatlı internetin adil kullanım kotası 20 GB ile sınırlanıyor. 20 GB aşıldıktan sonra herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Sadece hızınız 2-3 megabit hıza düşüyor. Kısacası eğer internetim sınırsız olsun ama ucuz olsun diyorsanız en uygun tarifeler TTNET tarifelerinde…

Limitsiz internet 30 lira

Evinizde internet yoksa siz de hemen Telekom’a başvurarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Limitsiz internet 15 lira tarifesi sabit telefonu olan TTNET abonelerine özel bir kampanyadır. Ayda 30 TL internet kampanyası ise yeni TTNET müşterilerine özel olarak sunulmaktadır.

 

İnternet kampanyası

İnternetiniz yoksa bir çok şeyden mahrumsunuz demektir. Bilgi çağında yaşadığımız şu dönemde TTNET internet kampanyaları imdadımıza koşuyor. Türkiye’nin her noktasına  ucuz internet kampanyası başlatan TTNET ile dünyaya yeni bir pencere açacaksınız.

Limitsiz internet kampanyası

 

TTNET internet limitsiz kampanyadan faydalanmak isteyen ve maddi durumu çok iyi olmayan müşteriler için sınırsız internet imkanı sunan TTNET başlattığı bu kampanya ile en ücra köşelere bile internet hizmeti götürecek.

limitsiz TTNET internet kampanyası

Diğer tüm kampanyalara oranla çok daha cazip fiyat teklifi sunan TTNET 2017 internet kampanyaları içinde en uygun kampanyalar olan limitsiz ucuz internet kampanyası ile Türkiye’nin dört bir yanına internet götürecek. İnternetsiz Ev Kalmasın adıyla başlatılan kampanyadan yararlanmak için 0 212 945 26 46 numaralı telefonu arayabilir ya da TTNET kurumsal sitesini ziyaret ederek sizi aramalarını sağlayabilirsiniz.

Başka Firmalarla Anlaşmam Var

Eğer başka firmalarla anlaşmanız varsa yine TTNET internet hizmetlerinden yararlanmak için arayıp bilgi alabilirsiniz. Sözleşmesi biten müşteriler için neredeyse bedava internet hizmeti sunan TTNET bu kampanya ile her eve internet getirecek.

Modemim Yok

Eğer modeminiz yoksa TTNET kampanyalarından istifade edebilirsiniz.  Faturanıza çok cüzzi bir miktar yansıtılarak kablosuz modem sahibi de olabilirsiniz. Eğer internetiniz yoksa hemen internetsiz ev kalmasın kampanyası için TTNET ‘i arayın.

 

20 GB AKN Yetmiyorsa …

 

Eğer size 20 GB AKN yetmiyorsa o zaman bu paketi aldıktan sonraki ay Telekom’dan 20 AKN yi 40 GB veya 100 GB AKN moduna alabilirsiniz.

bedava internet 2017, ucuz internet 2017, limitsiz internet 30 lira, limitsiz internet 15 lira, internet kampanyası, ucuz internet kampanyası, limitsiz internet kampanyası, ttnet internet limitsiz, limitsiz ttnet internet kampanyası

 

KAYNAK

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like