Bu Özellikler Bu fiyata!

 

Nomu S30 Mini çok büyük bir satış patlaması yaşayabilir. Cihazın Android 7.0 işletim sistemi, su geçirmez USB Bağlantı Noktası ve süper sert karbon fiber pil kapağı gibi bazı özellikleri var. Bugün, IP68 sertifikalı cihazın tüm özelliklerine sahip bir telefon…
Bir bütün olarak, NOMU S30 Mini, 12.6mm’lik ultra ince gövde ile çok şık bir IP68 dayanıklı bir parçasıdır. S30 Mini 3GB RAM ve microSD kartı ile ekstra 64GB ile genişletilebilen 32GB depolama alanına sahiptir Kamera bölümünde, otomatik netleme özelliğine sahip 8MP Sony Arka kamera ile birlikte geliyor. Neyse ki, Nomu nispeten küçük bir 4.7 ” HD ekranla geliyor. Bu şekilde, ağırlık ve güç tüketimini ve kolaylıkla tek elle idare edilebilir olma özelliğini koruyor. Buna ek olarak, şirket çizilmelere ve darbelere karşı koruma sağlamak için Gorilla Glass 3 kullanıyor ve Eldiven modunu destekliyor.

 

Nomu s30 mini Özellikleri:

 • Android 7.0 işletim sistemi
  su geçirmez USB
  3 GB ram
  32 GB disk
  Gorilla Glass 3 Ekran koruması
  3000 mAH Batarya
  Hızlı Şarj özelliği
  Bluetooth 4.0
  MTK67… 4 çekirdek işlemci

Nomu s30 mini fiyatı

Tüm bu özelliklere sahip olan telefon 117 dolardan satışa sunulacak. Bu kampanya sürekli değil sadece 1 hafta devam edecek. Böylece satış patlaması için ilk kıvılcım atılmış olacak. Satış temmuz 2017 tarihinde başlayacak.

 

Nomu s30 mini,Nomu s30 mini fiyatı,Nomu s30 mini özellikleri

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like