Donanım

500 Dolar Altı Laptoplar

500 Dolar Altı Laptoplar

Hem ucuz hem de İyi dizüstü bilgisayarları 500 doların altında mal edebilmek dizüstü bilgisayar üreticileri için zor bir görevdir. Mümkün olan en düşük maliyetle, çoğu zaman donanım veya yazılım özelliklerinde bir takas anlamına gelebilecek nitelikli sistemler ürettikleri konusunda emin olmalılar. Aynı zamanda, inkar edilemez, her insanın dizüstü bilgisayarında ne istediği konusunda farklı bir fikri olabilir. Örneğin, bazı insanlar için CD-ROM sürücüsü gerekebilir; bu da, daha büyük bir sabit sürücüye ve daha büyük bir RAM’e ihtiyaç duyan başka bir kişi için gerekli olmayabilir.

 

 

500 Dolar  Altındaki En İyi Dizüstü Bilgisayarları Listesi

500’ün altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan bahsederken, dizüstü bilgisayarla yapmayı planladığınız kullanımın kesin yapısını not edin. Çünkü, dizüstü bilgisayarlar 500 dolar altında olduğunda, özellikler konusunda biraz taviz vermek zorunda kalacaksınız. “Olması gerekenler” in bir listesini yaparsanız, özellikleri karar vermenizin daha kolay olacağı düşünülürse, uzlaşmaya varabilirsiniz. Düşüncelerin bazıları, pil ömrü, işlemci kapasitesi, grafik kapasitesi, vb. Içerir. Örneğin, bir iş dizüstü bilgisayarı arıyorsanız, o zaman pil ömrüyle ilgili rahatsız edilecek kadar grafik hakkında endişelenmeyebilirsiniz. Pilin sizin için önemli bir görev arasında bitmemesini istiyor olabilirsiniz. Öğrenci iseniz, şansınız yüksekse, aynı anda birden fazla ödev üzerinde çalışıyor olacaksınız, dolayısıyla üniversite öğrencileri için en iyi dizüstü bilgisayarda iyi işlemci yeteneği olması gerekir.

Toshiba Satellite L645-S4102

500 dolardan daha düşük fiyatta olan ve yine de Energy Star sertifikalı olan faturanıza uyan bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız ihtiyaçlarınız için doğru dizüstü bilgisayarı budur. İşlemci hızı 2.13 GHz olan 4GB RAM ile birlikte geliyor. İşlemci, bir çift çekirdekli Intel Premium işlemcisidir. 500 GB’lık sabit disk ile, verilerinizi depolamak için gereken alan çok daha fazladır. 14 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve Intel HD grafik kartı ile birlikte geliyor. Fiyat aralığı göz önüne alındığında, kesinlikle göze çarpıyor.
Fiyatı : yaklaşık 424 $

Dell Vostro V13

Bu dizüstü bilgisayarın ekran boyutu 13,3 “, Intel Duo Core işlemci bulunuyor.DDR3 SDRAM ile birlikte geliyor ve 4 GB’a kadar uzatılabilir. Verilerinizi depolamak için çok geniş bir alanı var 500 GB SATA sabit disk, optik harici bir sürücüye sahip 5 inç kart okuyucu, entegre 1,3 MP web kamerası ve 6 hücreli Li-Ion pil ile sunuluyor Orijinal Windows 7 Professional işletim sistemi veya Orijinal Windows 7 Home Premium kendi ihtiyaçlarınıza göre, işletim sistemi.
Fiyatı : 449 $ itibaren

Asus Eee PC Seashell 1201N-PU17

Bu Intel Atom 330 çift çekirdekli işlemci ile 12.1 inç netbook bir NVIDIA ION yonga seti türü vardır öncesi gelir.. 2GB DDR2 SDRAM RAM ile kurulu ve 8 GB’a yükseltilebiliyor Dizüstü bilgisayarın sabit sürücüsü 250 GB depolama kapasitesine sahip ve 0,3 megapiksel kameraya sahip ve pil 6 hücreli bir pille çalışıyor Microsoft Windows 7 Home Premium İşletim sistemi dizüstü bilgisayara kuruldu
Fiyatı : 483 $

Gateway NV5387u Hakkında

Bu, dizüstü bilgisayarı günün neredeyse tamamı boyunca kullanan biri için mükemmel olan 15.6 inçlik bir dizüstü bilgisayarıdır . 320 GB ve 4 GB DDR3 RAM’den oluşan geniş bir depolama kapasitesine sahiptir. Turion II Ultra Dual Core İşlemci’ye sahiptir. 2’si bir arada dijital ortam kartı okuyucu ile birlikte dahili bir web kamerası var. ATI Radeon HD grafik kartı bulunuyor. 6 hücreli Li-ion pil, uzunca bir süre dizüstü bilgisayar kullanabilmenizi sağlar. Dizüstü bilgisayar Windows 7 Home Premium işletim sistemi ile birlikte geliyor. Bu dizüstü bilgisayarın aynı fiyat aralığında diğer dizüstü bilgisayarlara göre avantajı, sistemde Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2007 deneme paketi yüklü olmasıdır. Başka bir deyişle, Microsoft Office’i ödemek zorunda kalmazsınız.
Fiyatı : Yaklaşık 499 $

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like