Toyota’dan Görünmez Araba

Toyota firması sıra dışı tasarımlar yapmaya hazırlanıyor. Öyle ki yeni model Toyota arabalarda A sütunu şeffaf hale getirilecek. Pekiyi nasıl? A sütunu şeffaf hale gelirse, sürücünün görüş açısı 180 derece olacak. Böylece aracın ön camına gelen ışık yansıması da bükülecek aynalarda önlenmiş olacak.

Toyota Sağlam Araba

Arabalara bakış açısını değiştirmek, bazen en iyi araba hakkında güzel fikirler edinmenizi sağlayabilir. Benim Toyota arabalara bakış açım ise bu yönde… Öyle ki sanayiye giderek seçtiğim aracın servislerinin ne kadar çok çalıştıklarını iş yoğunluklarını izlerim. Eğer servis vızır vızır çalışıyorsa, o marka çabuk ve çok arıza yapıyor diye düşünürüm. Eğer servis sinek avlıyorsa, aracın kolay kolay bozulmadığını düşünürüm. Bu düşünceden yola çıkarak en sağlam araba bana göre Toyota araba… İster 2. El araba piyasası olsun , ister sıfır araba piyasası olsun Toyota araçlar daima peynir ekmek gibi satılıyor.

 

Tüm Elektronik Cihazlar

 

Tüm elektronik cihazlarda da aynı bakış açısını kullanmak yararlı olabilir. Mesela Sony hem reklamı az yapılan hem de teknik servisleri çok yoğun olmayan bir marka… Sony cihazlardan şikayet eden çok az insan var.

 

Toyota Arabaların Ufkunu açıyor

 

Toyota sürücülerinin görme açılarını genişletmek için bu yöntem çok iyi bir fikir gibi görünüyor. Toyota bu uygulamanın patentini de almış. Bakalım Toyota 2018 model arabalarda A sütunu şeffaflığı sürücüler için nasıl bir deneyim olacak hep birlikte göreceğiz.

 

Toyota 2018 model, Toyota, araba, sağlam araba, araba piyasası

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like