2019 Oyunları

 

2019 video oyunları için özel bir yıl olacak. Bu yıl bilgisayar oyunu oynamak isteyenler için epey çeşitli oyunlarla dolu bir yıl olacak. 2019 Oyunları arasında Anthem oyunu var. Bilim kurgu oyun severler için hem PS4 ve hem XBO ve tabi Windows ortamlarında oynanabilecek.

 

 

Battletoads Oyunu | 2019 oyunları

2019 oyun listesi arasında yer alan Battletoads Oyunu geçmiş yıllara oranla daha yüksek grafik ve daha gerçeğe yakın bir görüntü kalitesi ile sizlere çok güzel oyun deneyimi sunabilir. Battletoads, Rare tarafından geliştirilen ve Tradewest tarafından yayınlanan bir beat ’em up / platform video oyunudur. Battletoads serisinin ilk serisidir ve ilk olarak 1 Haziran 1991’de Nintendo Entertainment System için yayınlanmıştır.

 

Crackdown 3| 2019 oyunları

Crackdown 3, Microsoft Windows ve Xbox One için İngiliz geliştirici Sumo Digital tarafından yönetilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan bir gelişmekte olan aksiyon-macera video oyunu olarak karşınızda duruyor. Şubat ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Days Gone| 2019 oyunları

Days Gone SIE Bend Studio tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir oyun olarak oyun severleri doyuracak bir aksiyon-macera oyunudur. PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor

 

Devil May Cry 5| 2019 oyunları

 

Devil May Cry 5 Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir aksiyon-macera hack ve slash video oyunudur.

 

Gears 5 | 2019 oyunları

Gears 5, The Coalition oyun forması tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ve Xbox One için Microsoft Studios tarafından yayınlanacak bir oyundur. Bu War 4 Gears oyununun bir devamıdır.

Metro Exodus |2019 oyunları

Metro Exodus oyunu Ukraynalı Malta merkezli bir stüdyo olan 4A Games tarafından geliştirildi ve Deep Silver tarafından yayınlandı, yaklaşan bir first-person shooter video oyunudur. Bu Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen bir oyun. Meraklıları 2019 şubat ayına kadar bekleyecek.

Resident Evil 2 Remake |2019 oyunları

Korku oyunları sevenler için harika bir oyun, Biohazard 2 olarak Japonya’da bilinen Resident Evil 2, bir hayatta kalma mücadelesini anlatacak. Baş rolde siz olacaksınız ve sizi korku dolu bir oyun deneyimi bekliyor olacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like