Donanım

Apple İphone 8 Bataryası

Apple İphone 8 Bataryası

Apple firması üreteceği iphone 8 model telefonu için yeni bir pil tasarlıyor. 2017 yılının sonlarına doğru tanıtacağı yeni model iphone 8 model telefon yine 4.7 inç boyutunda olacak. Bu kez bir önceki modele nazaran çok daha dayanıklı bir pil sunacak olan Apple yeni modelin bataryasını ve pil ömrünü iyileştirecek yeni adımlar attı.

 

İphone 8 bataryası

Bu kez daha az enerji harcayan OLED ekranla donatılacak olan yeni model telefonda kullanılacak pil teknolojisinin diğer tüm serilerde kullanılmadığını ve kullanılmayacağını dolayısıyla sadece bu modele has olacağı belirtiliyor. Yeni kullanılan telefonda A-11 çipi takılı olacak. Analist Ming-Chi nin verdiği bilgilere göre telefon All Cam Dizaynı ile donatılacak. Kablosuz olarak da şarj edilebilecek olan bu telefonda teknoloji en üst düzeyde. Kablosuz şarj edilebilme özelliği sadece iphone 8 modeli için geçerli olacak.

 

İphone 8 fiyatı

Şu anda amazon sitesinden 780 dolara satılan iphone 7 modeline nazaran biraz daha pahalı olması beklenen iphone 8 büyük bir merakla bekleniyor. 900 dolar tahmin edilen fiyat. Bu da 3.600 liraya tekabül ediyor.

Etiketler, İphone 8 fiyatı, İphone 8 bataryası,iphone 8

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like