Bilim Haberleri

Apple iPhone 8 Plus Fiyatı

Apple iPhone 8 Plus Fiyatı

 

64GB NAND flash belleğe sahip olan yeni Apple iPhone 8 Plus tahminlere göre şirketin akıllı telefonlarının önceki sürümlerinden daha yüksek olan 288.08 $ ‘a çıkan bir BOM ücreti taşıyor. Temel üretim iPhone 8 Plus maliyeti $ 295,44 $ + 17.78 yüksek bir değere yükselebilir. 64GB’lık bir iPhone 8’in unsubsidized fiyatı 699 $ ‘dan başlıyor ve bu fiyat iPhone 7 başlangıç ​​fiyatından 50 $ daha fazla. iPhone 8 Plus 799 $ seviyesinden başlıyor ve iPhone 7 Plus’ın piyasaya sürülmesinden 30 dolar daha yüksek. iPhone 8 Plus için Parçalara ayrılan bir perspektiften bakıldığında, en büyük maliyet arttıran parçaları NAND flash bellek içeriği ve yeni kablosuz şarj bileşenleri olarak görünüyor.

 

iPhone 7 Plus’da olduğu gibi iPhone 8 Plus, 5.5 inçlik Full HD ekran, alüminyum çerçeve ve sertleştirilmiş cam içeriyor. Bu yılın modeli kablosuz şarj özelliğine sahip. Dolayısıyla alüminyum bir gövdeli tasarım daha geleneksel bir cam sırttan dolayı terk edildi. iPhone 8 ve 8 Plus, Silver, Space Grey ve Rose Gold’de mevcuttur.

iPhone 8 ve 8 Plus’ın tanıtımı, belli başlı akıllı telefon üreticilerinin pazar payı için şiddetli bir mücadeleye girdiği bir dönemde geliyor. Q3 2017 için IHS Markit Akıllı Telefon Modeli Pazar Takipçisine göre, ilk üç akıllı telefon üreticisi pazarın yüzde 23’ü ile Samsung ; Yüzde 12 ile Apple; yüzde 11 ile Huawei pastadan büyük payı alıyorlar.

iPhone 8 Plus, iPhone 8 Plus özellikleri,iPhone 8 Plus fiyatı

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like