Evde Ek İş 2018

Batmanda Ek İş İmkanı

Batmanda Ek İş İmkanı

Batmanda ek iş arayan binlerce genç ve okuyan öğrenci var. Boş zamanlarını ek işlerle geçirmek ve en azından ailesine yük olmadan çalışmak isteyen gençler batmanda ek iş ilanları aramakta. Evde ek iş arayanlar, değerli zamanlarının boşa aktığından şikayet ederler. Bu boş vakitleri ek iş yaparak geçirmek hem onların bütçesine katkı sağlar hem de  boş zamanlarını iyi değerlendirmelerini sağlar. Mesela batmanda ek iş arayan gençler kendi el becerileri hakkında emin olmalıdırlar. Eğer iyi bir muhasebeci veya ön muhasebe programı olan Data Soft kullanıcısı iseniz, kolayca batmanda muhasebe bürolarında part time ek iş bulabilirler.  Veya hızlı bir klavye kullanıcısı iseniz, ön muhasebeci olacak ek iş yapabilirsiniz. Ya da el becerileri başka bir alanda olabilir. Mesela çok iyi ve hızlı paketleme yapabilirler. O zaman da Batmanda Ek İş İmkanı veren firmalar sitemizin bu kategorisi altında size kolayca ulaşabilirler.

Batmanda ek iş hem iş verenlerin işini kolaylaştırır hem de işi alan gençlerin işini kolaylaştırır. Hele ki ev ortamında çalışmayı seven bir çok insan var. Her şey ek iş isteyen sizlerin becerisine bağlı. Bazı firmalar için götür getir işleri de yapabilirsiniz.  Batmanda ek iş veren firmalar size bu alanda ulaşabilir. Yeter ki beceri alanınızı buraya yazın ve iş verilmesi için sık sık bu alanı ziyaret edin.  Evde ek iş çok yönlüdür. Evde paketleme işi, evde davetiye katlama işi, evde konfeksiyon işi, evde reçel yapma işi veya çok bilgili olduğunuz bir konu olabilir. Çok iyi bir sesiniz olabilir. YouTuber’lar için videolarına seslendirme yapabilirsiniz. Bu da bir ek iş sonuçta.  Batmanda ek iş ilanları firma sahipleri tarafından yayınlandıkça biz de sizler için buradan takip edeceğimiz için, bu alanı sık sık kontrol etmeniz yararınıza olabilir.

Batmanda ek iş kategorisinde batmanlılar çok iyi bilir, hamam kesesi el işi yaparak çok rahat günde 50-100 lira arası para kazanabilirsiniz. Suriye tipi hamam kesesi yapmayı hanımlar hemen kavrayabilir. Elinize bir şujın alarak çok kolay bir şekilde 30 dakikada bir hamam kesesi örebilirsiniz. Tanesi 10 liradan satılan Suriye tipi hamam kesesi satışı için öyle Pazar aramaya gerek yok.

 

Olmadı makale yazarı olun. Boş zamanlarınızda 1-2 saat ayırarak günde 20-30 lira ek gelir elde edin. Nasıl makale yazarı olabileceğinizi anlatan dijital kitap Makale yazma sanatı kitabını okuyun. 3 gün içinde, makale yazmaya başlayın. Kitabı elde etmek için yorum alanına mail ve mesaj bırakmanız yeterlidir.

 

 

Tek yapacağınız iş, yorum kısmına aradığınız iş türünü ve mail adresinizi belirtmenizdir. Sonra da iş verenler sizin kriterlerinizi görerek, kendilerine uygun olabilecek potansiyelde size evde iş imkanı verebilirler.

 

Batmanda Ek İş İmkanı veren firmalar, part time ek iş, batmanda ek iş, batmanda part time iş,

1 Comment
  1. Dere 2 ay ago
    Reply

    merhaba benim boş zamanım çok işe ihtiyacım var. Hem de ciddi olarak.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like