Battlefield 1 Dünyayı Sarsacak

Battlefield 1 Dünyayı Sarsacak

 

Merhaba sevgili okurlar,

Bu günkü teknoloji haberleri konumuzda teknoloji alanındaki gelişmelerden bir yenisine değineceğiz. Teknoloji haberleri alanında sizlere daima en yeni ve güncel bilgileri sağlıklı bir şekilde vermek için sürekli güncel olarak dünyada otorite olmuş teknoloji siteleri aramak ve kayda değer teknoloji haberleri vermek için çalışıyoruz.

 

battlfield

 

Battlefield 1 oyunu, bilgisayar oyunu olarak şu ana kadar yapılmış en iyi savaş oyunu olarak gelecek. İddiaların ne kadar tutarlı olduğunu görmek için fragmanı izlemek yeter de artar bile… I dünya savaşı son sürat ilerlemektedir. Ayrıntılarda birinci dünya savaşının kanlı yüzü politik ciheti makinelerin insafsız çarpışmaları yer alıyor. Bu kadar ayrıntıya girmişler ki, başta insan bunu gerçek insanların oynadığı bir savaş filmi sanabilir. Ancak baş rolde bizzat siz oynuyorsunuz. Bu oyunun sağladığı imkan bu… Gerçek bir savaşta siz savaşın seyri içinde cehennemin ortasında savaşarak ilerleyeceksiniz. 64 multi oyuncu desteği ile gelen dünyanın en iyi bilgisayar oyunu olan Battlefield 1 oyunu savaş oyunlarına nokta koyacak. Şu ana kadar görmediğiniz silahları deneyeceksiniz. Her siperde savaşacaksınız. Tank sürecek, uçak uçuracak, kılıç kullanacaksınız. Oyunun seyri içinde ilerlerken hop oturup hop kalkacaksınız. Zaten tüm kurgu bu amaca hizmet edecek. 21 ekimde dünyayı sallayacak olan Battlefield 1 oyunu Playstation 4 ve Xbox One için ve tabi ki Windows için satışa sunulacak. 299 dolar fiyatla satılacak olan bu oyun deneyimini yaşadıktan sonra sanıyorum bu kadar yüksek bir kalite çözünürlük ve senaryo ile tanıştıktan sonra diğer oyunları zor beğeneceksiniz.

Haydi iyi oyunlar şimdiden…

 

Etiketler, Battlefield 1 oyunu, bilgisayar oyunu, en iyi bilgisayar oyunu, Battlefield 1,teknoloji haberleri, teknoloji, güncel teknoloji, teknoloji siteleri, Teknoloji Haberleri, teknoloji

The following two tabs change content below.

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Latest posts by Enerji Mühendisliği (see all)

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.