BlackBerry Veda Ediyor mu

BlackBerry Veda Ediyor mu

BlackBerry sıra dışı tasarımları ile bilinen kaliteli telefonlar üreten bir firma idi. Ancak tech.firspost haberine göre, BlackBerry akıllı telefon piyasasında kendini yeterince ifade edemediği için beklediği satışları da yapamadı. firmanın sanal mağazasında indirimli ürünler olmasına rağmen beklenen satışı yakalayamayan BlackBerry bu yılın sonunda telefon piyasasından çekileceğinin sinyallerini verdi. Firma kendi işletim sistemini üretme konusunda ısrarcı davranarak yoğun bir müşteri kitlesini kaybetmişti.

BlackBerry En Sıra Dışı Tasarımlara İmza Atıyordu

Bu hatayı düzeltmeye çalışan firma geç de olsa Android platforma geçiş sağlamış ancak rekabetin ve amansız mücadelenin geç kalınmış iyileştirmelere tahammülü olmadığı bir kez daha kanıtlanmış oldu. Sonuçta BlackBerry sıra dışı çizgisinde ilerlerken yeteri kadar ilgiyi göremedi.Teknoloji dünyasındaki dedikodulara bakıldığında bu yılın sonunda BlackBerry telefon piyasasından el etek çekecek gibi görünüyor ancak köklü firmanın bu kadar kolay pes edeceğine inanmak yine de zor…

 

black-berry

BlackBerry Çekilirse Ne Olacak

Dünya sıra dışı tasarımlarla ön plana çıkan bir markadan mahrum kalacak. Dünyada akıllı telefon üretiminde milyarlarca dolarlık bir pasta var ve herkes bu pastadan pay almaya çalışıyor. Ancak bu rekabet ortamında BlackBerry firmasını görmemek üzücü olacak.

Etiketler,BlackBerry,BlackBerry firması,BlackBerry veda ediyor

The following two tabs change content below.

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Latest posts by Enerji Mühendisliği (see all)

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.