Canon 1D X Mark II

Canon 1D X Mark II

Canon’un 1D kameraları yaklaşık 15 yıldır birçok haber, spor ve vahşi yaşam fotoğrafçıları için vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

1D X Mark II etkileyici otofokus sistemi bu makineleri daha da popüler yapıyor. 14 fps sürekli çekim ve 4K video kayıt. 

Canon 1D X Mark II bir kendi alanında en iyi makine olarak kabul edilebilir profesyonel DSLR rastlamak olasıdır herhangi bir tam kare fotoğraf makinesi gibi büyük ve ağır, ama bu beklenen bir şey, ve yatay ve dikey yönelimleri arasında geçiş yapmak için uzun pil ömrü ve esneklik gerekir

Katı kamera da mevcut Canon atıcılar anında tanıdık hissedeceksiniz.Arka monitör artık bir dokunmatik ekran var.

Canon 1D X Mark II

Saniyede 14 kare çekim yapma imkanı sunan tek makine. Anında, biz bu Nikon D5 12 fps arasında büyük bir fark oluşturuyor. Bu ses hızında çekim çekim gücü amator ve profesyonel fotoğraf meraklılarını cezbetmeye yeter. Canon ayrıca Live View modunda 16 fps çekim seçeneği vardır.

Otofokus Canon 1D X Mark II kabarma hız sağlaması bir başka avantaj olarak kabul edilebilir.

Canon 1D X Mark II Nikon üzerinde bir avantaja sahip görünmektedir. Otofokus gerçekten konuya uygun olabilir ve bu güzel ve ayarları arasında geçiş yapmak son derece  kolaydır. Sağ otofokus modunu kullanma çekim sona erecek  sayısı üzerinde büyük bir etkisi var, bu yüzden bu ciddi bir husustur. Canon 1D X Mark II 20-megapiksel sensör, 100 51200 için (genişletilebilir 409.600 kadar bir ISO aralığı sağlamak için Çift DIGIC 6+ işlemciler ile eşleştirilmiş ) sadece her türlü aydınlatma durumu hakkında çekim icar.

Özellikle düğün fotoğrafçıları için ilgi odağı olacak bir özelliği 1D X Mark II otomatik beyaz denge modları. Kamera artık tungsten aydınlatma sıcaklık çoğunu ortadan kaldırıyor ve yapay ışık kaynaklarının, ya da Beyaz Öncelik sıcak renk tonları  Ambiyans şekilde ayarlanabilir.

Çözünürlük En Önemli Özellik

Biz görüntü kalitesi hakkında çok fazla detaya olmaz ise çözünürlük kavramına dikkat ederiz. Çözünürlük çok iyi olsa da, biz belirgin bir iyileşme orijinal 1D X üzerinde (beklediğiniz gibi) var,  18 20 megapiksel çekim yapma şansınız var. Canon EOS-1D X Mark II, çoğunlukla

Canon EOS-1D X Mark II, muhtemelen şimdiye kadar kullanılan ve beğenilen en iyi all-round DSLR makinedir.

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir