Oyunlar

COD WWII 2017 Oyunu Geliyor

COD WWII  2017  Oyunu  Geliyor

 

Dünyanın en güzel savaş aksiyon oyunlarından biri olan COD Call Of Duty çeşitli versiyonlarla her seferinde daha fazla gerçekçi efektlerle ve yüksek çözünürlükle karşımıza çıkıyor. Merakla beklenen COD WWII   Oyunu  için kullanılacak görseller internete sızdırıldı. Mükemmel görsel efektlerle süslenen gerçekliğe yakın bir deneyim sunan COD WWII  Oyunu  yine ikinci dünya savaşını konu alacak.  Sızan resimlere bakıldığında bir Normandiya Çıkartması sahnesi göze çarpıyor. Ancak bu kez her şey biraz daha gerçekçi olarak karşımıza çıkıyor. Activision bu oyun görsellerini teyit etmedi. Yani resmi olarak böyle bir sürümün piyasaya sürüleceği bilgisi kesinleşmedi ancak internet aleminde ateş olmayan yerden duman çıkmayacağını düşünüyoruz. COD WWII   Oyunu  görselleri sızdırıldığına göre böyle bir sürümle ilgili çalışmalar var diyebiliriz. Bir Youtuber tarafından sızdırılan görüntülerin düzmece görüntüler olup olmadığı kesin değil…

 

Eski Bölümler Hakkında oyun bölümleri

Call of Duty Edit
Amerikan Kampanyası adlı bölüm oyuncunun Özel Martin olarak doğduğu “Camp Toccoa” seviyesinde başlıyor. Oyuncu, işaretlere bakmalı ve Martin’e, manzaraları nasıl hedef alacağı ve el bombası kullanması gerektiğini öğreten Kaptan Foley ve Çavuş Moody’den oyun ipuçları almalıdır. Eğitim sonrasında, Martin ve diğerleri, müfrezesinde Fransa’ya taşındılar. Görev Çağrısı’nda Amerikan Kampanyası “Dulag IIIA” seviyesinden sonra biter; Martin, Cpt. Foley ve diğerleri Cpt’i kurtarmalı. Bir Alman kampından fiyat ve Binbaşı Ingram. Fiyat ve Ingram kurtarıldı ve daha sonra İngiliz Kampanyasında görüldü.
Call of Duty 2
COD2’deki Amerikan MG
Fransa’daki Amerikan askerleri.
Amerikan Kampanyası, D-Day’ta oynayan oyuncu Cpl olarak gelişen “Point du Hoc Savaşı” seviyesinde başlıyor. Bill Taylor. Oyuncu kıyıya çıkmalı, uçurum kenarından kalkmalı, düşman topçu silahlarını yok etmeli ve bölgeyi güvence altına almalıdır. Amerikan kampanyası, oyuncunun Ren Nehri’nden geçmesi gereken “Ren’in Kesişmesi” seviyesinde sona erer. Oyunun temel amacı topçu silahlarını almaktır. Bu tamamlandıktan sonra Alman tankları gelir ve oyuncunun yeni amacı tankları yok etmektir. Bundan sonra oyuncu Sgt. Randall ve ekibin geri kalanı Col. Blake ile buluşurlar. Blake, memur olmak isterse Randall’a sorar. Randall “bir onur sayın efendim” diyor, ancak bu bir şey, bir çavuş olmalıyız. ” Randall Cpl önerir. Taylor terfi için. Randall yine de Teğmen terfi etti. Bundan sonra, seviye sona eriyor, böylece Call of Duty 2’deki Amerikan Kampanyası sona eriyor.

Call of Duty 3
Amerikan Kampanyası, Normandiya Müttefik İstilasından üç hafta sonra başlıyor ve Amerikalılar Saint-Lô’i işgal ediyor. Oyuncu, son zamanlarda Fransa’ya gelen ve sonuçta 29’uncu Piyade Bölüğü’ne bağlı olan Özel Nichols’un kontrolünü üstleniyor. O diğer takım üyeleri Sgt ile toplanır. Frank McCullin, Cpl. Mike Dixon ve Pvt. Leroy Huxley ve daha sonra radyo operasyonu PFC Salvatore Guzzo ile birlikte. Oyuncu, Fransa, Saint Germain-Sur-Seves köyünde savaşan kendi yolunu kavga ediyor. Takım daha sonra Mayenne köyünü güvence altına almaya yardımcı olur ve Foret d’Ecouves’leri temizlemeye yardımcı olur, böylece başka bir Tabur yine de başarabilir. Kampanyanın son aşamasında, oyuncu Falaise Gap’daki Chambois’i savunmaya yardımcı olur.
Call of Duty: Dünya
Savaşta Görev Çağrısı 01
Peleliu’daki Japon hava alanına yaklaşan Amerikan askerleri.
Amerikan kampanyası Pasifik Tiyatrosunda, ana oynanabilir karakterin Özel C. Miller olduğu Japonlara karşı belirlendi. Diğer oynanabilir Amerikan karakteri P.O. Locke, sadece “Kara Kediler” misyonunda oynanabilir. Amerikan kampanyasındaki ilk misyon, Miller’ın ve keşif ekibinin Makin Atoll’da Japonlar tarafından yakalandığı “Semper Fi” dir. Başta Çavuşoğlu olmak üzere bir diğer ekip. Sullivan, Cpl. Roebuck ve Pvt. Denny, Miller’ın takımını kurtarmak için gönderildi. Adadan kaçtıktan sonra, kampanyanın geri kalanı, iki Japon adasında, Peleliu ve daha sonra Okinawa’daki savaşa odaklanıyor. Sullivan, Peleliu’daki ilk görevde öldürüldü. Daha sonra Roebuck çavuşa terfi etti. Kampanyanın son görevinde, Roebuck ve Private Polonsky’ye hem Japon askerleri teslim ettikleri hem saldırıya uğradı hem de Miller’ın eylemlerine bağlı olarak karşılaşmalardan sadece ikisinden biri hayatta kaldı.
İngiliz Kampanyası Düzenleme
Call of Duty 
İngiliz Kampanyası, oyuncu “Çavuş” olarak doğan “Pegasus Köprüsü” seviyesinde başlar. SAS operatörü olan Evans, Pegasus Köprüsü’nü kurtarmalı, bir sığınağı temizlemeli, Yüzbaşı Price ile buluşmalı, mühendis Mills’i bulmalı ve bir tankı 80mm FlaK Gun ile yok etmelidir. Çağrı Çağrısında İngiliz Kampanyası, “Battleship Tirpitz” seviyesinden sonra sona eriyor. Burada oyuncu motorlara bombalar yerleştirmeli, radar sistemlerini yok etmeli, deniz günlüğünü çalmalı ve kaçmalısın. Kaptan Price bu seviyede ölür ve Çavuş. Evans Çavuş Waters’ın teknesinde kaçmalı; Böylece kampanyayı bitirdiler.
Call of Duty: En Güzel Saati Ayarla
Tüm İngiliz kampanyası, Kuzey Afrika Kampanyası sırasında Tunus 1943’te kuruldu ve İngiliz kampanyası Naziler ve Panzer ile savaşırken “Misyon: Matmata” da başladı. Popski’nin Özel Ordusu bir jeneratörü yok etti ve Almanları tamamen iktidardan uzaklaştırdı. Ve daha sonra Depot Saboteurs’taki benzin deposunu bulmaya giderken, yol boyunca birkaç Panzer tankını yok ederek, Edward Carlyle petrol önbelleklerini patlattı. Bir sonraki seviyedeki A Çöl Sürüşü, Carlyle’nin makineli tüfeği öldürdüğü ve Alman askerlere, Opel Blitz kargo kamyonlarına ve Stukas’a saldırdığı bir M2 Browning Machine Gun ile silahlanmış bir Jeep’te gerçekleşti.
Bir Çöl Ride hemen Carlyle ve İngiliz Ordusu askerleri bir Alman kalesi yakalamak ve Sgt Dehart denilen bir savaş esiri serbest, En İyi Saat, Kalesi Raiding, nihai İngiliz misyonu yol açar.

COD Call Of Duty, COD WWII 2017   Oyunu , activision

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like