Cull of duty modern warfare remastered Oyunu

Cull of duty modern warfare remastered  Oyunu

Cull of duty modern warfare remastered  oyunu nihayet geliyor. Oyunun ebatlarına bakılırsa 130 GB boyutlarına varan bir savaş oyunu olan bu oyunda oyuncular kendilerini gerçekten savaş alanında hissediyor. Bu zevki, 5-6 GB kapasiteli Cull Of Duty oyunlarından bile biliyoruz.

 

 

 

 

 

Kaldı ki 130 GB kapasite dudak uçuklatıyor. Sistemin sağlıklı çalışması için İntel Core İ3 işlemci ile birlikte 6 GB ram ve Win 7 64 bit işletim sistemi yeterli olacak. Ekran kartı ise çok önemli. NVIDIA Geforce GTS 450 ekran kartı yeterli olacak. Tüm sistemleri sonuna kadar sömürecek olan Cull of duty modern warfare remastered oyunu  için Free alan 55 GB yeterli olacaktır.

Cull of duty modern warfare remastered, cod 2017, cod games, cod oyunu

The following two tabs change content below.

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberlerinin yayınlandığı platform...

Latest posts by Enerji Mühendisliği (see all)

Cull of duty modern warfare remastered Oyunu” için 3 yorum

  1. Ben de Call of Duty oyununun hayranıyım her gün oynamasam sanki bir şey kaybetmiş gibi oluyorum. Bu oyun için sağlam bir donanım gerekiyor yalnız. Oyun sever biri olarak değiştirdiğim donanımlardan biliyorum. ayrıca çok iyi ekran kartı da gerekiyor. 2GB ekran kartı olması iş görür. 6 GB ram için de sadece 64 bit işletim sistemi gerekiyor

  2. ben call of duty oyunu bildiğim en güzel savaş oyunudur son oyunda efektler insanı gerçek bir savaşta imiş gibi gosteriyor herşey gittikçe gerçekliğe daha çok yaklaşıyor

  3. ben call of duty oyunu hiç güzel bir savaş oyunu değil yani hiç beğenmediğim bir savaş oyunu en çok en çok nefret ettiğim oyunlardan birisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.