Evde Ek İş 2018

Ek İş Veren Firmalar

Ek İş Veren Firmalar

 

Evde ek iş hizmeti, evde boş oturan ve eve ek gelir sağlamak isteyen insanlar için mükemmel çözüm sunar. Ek iş elde etmek isteyenler öğrenciler genç kızlar ve ev hanımlarından oluşuyor. Ek gelir işi bazen full time işlerden daha çok gelir getirebilir. Evde ek iş yapmak isteyen hanımlar genç kızlar ve öğrenciler, önce hangi alanda beceri sahibi olduklarını öğrenmelidirler. Sıkılmadan yapabilecekleri işi seçmelidirler. Para kazanmak bu devirde, hiç kolay değil. Ekmek aslanın ağzında iken şimdi ekmek aslanın bağırsaklarına kadar inmiş. Hayat zor. Ayda 450 lira ile geçinmeye çalışan aileler var. Bu nedenle bir değil bir kaç iş yapmak akıllıca olabilir.

 

 

Becerilerinizi gözden geçirin, iyi bir yazar mısınız? İyi bir şair misiniz? İyi bir fotoğrafçı mısınız? Yoksa iyi bir ressam mısınız? Belki de çok etkileyici bir ses tonunuz vardır o halde internette sesinizi satabilirsiniz. Reklam sunabilir, ya da Youtuber’ların mumla aradıkları seslendirmen olabilirsiniz. Yerel ve ulusal televizyonların devri bitti. Ek iş herkes için var. Kendinize ek iş bulmak için, dayıya  ihtiyacınız yok. Ek iş özellikle başkalarının ağız kokusunu çekmek istemeyenler için, mükemmel geçim kaynağıdır. Eğer siz de internetten para kazanmak istiyorsanız, ya da başkalarından daha iyi yapabileceğiniz bir iş varsa bu alanda yorum kısmına yazın. Sizi mumla arayan iş verenler vardır. Ne siz onların yüzünü görürsünüz ne onlar sizin yüzünüzü görür. Pekiyi ek iş olarak ne yapabilirsiniz?

 

 

İnternette para kazanma yolları var, en basiti makale yazarı olmak. makale yazarı olmak için  önce bu işin nasıl yapıldığını anlatan çok güzel dijital kitaplar var. Bunlardan birisi de Makale yazma sanatı isimli kitaptır. Kitabı satın almak için sadece 10 lira ödemeniz gerekir. Satın almak için konu altına yorum yazabilir, mail adresinizi ekleyebilirsiniz. Makale yazma sanatı kitabı çok basit bir şekilde, sizi en kısa yoldan makale yazarı yapar. Üstelik seo uyumlu makaleler yazmaya başlamak için, öyle uzun kurslara gitmenize ve binlerce lira harcamanıza gerek yok. Makale yazma kitabı Size püf noktaları gösterecektir.

 

Evde ek iş olarak el işleri, oya işleme, tülbent yazma çerçevesi hazırlama, nikah şekeri ambalajlama, konfeksiyon için hazır giyim ambalajlama, telefonlara bakma yönlendirme gibi bir çok hizmet var. İyi bir yemek pişirici iseniz, güzel bir kamera alın ve You Tube için video çekin. Videolarınızın nasıl hazırlanması gerektiğini merak ediyorsanız yorumlar kısmına yazın size yardımcı olunacaktır.

İşveren firmaları size Nasıl Ulaşabilir

Ek iş ya da evde ek iş arıyorsanız, iş veren firmaların size ulaşmaları için bu konu altına kendinizi tanıtan bir yorum yazabilirsiniz. Mail de eklemeyi unutmayın. Böylece size internetten ya da direkt olarak size ek iş verebilecek bir çok firma sizi kolayca bulabilir.

 

Ek İş Veren Firmalar, İnternette para kazanma yolları, eve ek gelir, Evde ek iş, Makale yazma sanatı, hızlı makale yazma teknikleri,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Comment
  1. Selma 2 ay ago
    Reply

    Merhaba ben İstanbul’dan katılıyorum ve ek işe ihtiyacım var.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like