Donanım

En İyi Bedava Çizim Programı

En İyi Bedava Çizim Programı

Çizim programları işinizi görmemeye başladığında ve daha profesyonel çizimleri bilgisayar ortamında yapmak istediğinizde bedava çizim yapabileceğiniz çok fonksiyonlu bir program kullanabilirsiniz. Bu programın adı Krita çizim programı.

Krita çizim programı tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve profesyonel karikatürler grafikler daireler kareler dikdörtgenler çizmenize olanak sağlıyor.Simetri özelliği ile mükemmel işlemeli resimleri tek hareketle benzersiz ve özgün şekilde çizebiliyorsunuz. Krita çizim programı  bedava çizim programı olarak sunuluyor. Paint kullananlar bu programdan sıkıldıysa mutlaka ücretsiz çizim programı olan Krita çizim programını indirmeli ve denemelidir.

krita-cizim

Krita Çizim Programı indir

Krita çizim programını indirmek için aşağıda size vereceğimiz linki tıklayarak bedava çizim programını indirebilirsiniz. Ancak bilgisayarınızın hızlı olması gerekiyor çünkü bu program profesyonel çizimler yapabiliyor. Bedava karitatür çizmek isteyenler için bedava karikatür çizim programı olan Krita çizim programı tam size göre… Bu programı bilgisayarınız hızlı ise kullanın. Yavaş ise kullanmayın. Dolayısı ile donanımı az düşük olan bilgisayarlarda donma yapar. En az İ serisi işlemci ve4 GB veya  6 GB ram varsa bu program işinizi görecektir. Bedava Krita çizim programı indirmek için tıklayın.

krita-program-indir

 

 

1 Comment
  1. eylül 2 sene ago
    Reply

    ben bu çizim programını biliyorum çok güzel bir programdır.Ben hep bu program üzerinde çalışıyorum.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like