Donanım

En İyi Bilgisayar Oyunları 2016

En İyi Bilgisayar Oyunları 2016

Bu makalemizde 2016 yılında çıkan ve büyük beğeni toplayan en iyi PC oyunları listesini hazırlamak istedik. Eğer oynamadıysanız mutlaka size önerdiğimiz bu oyunları edinerek oynamaya başlayın. Farklı dünyalarda gerçekliğe yakın heyecan verici deneyimler yaşayın. İşte size en iyi bilgisayar oyunları 2016 listesi

pc-oyunları-

System Shock 3

Korku oyunları oynamaktan hoşlananlar için mükemmel bir oyun… Bir önceki serisinden çok daha korkunç olan bu oyunda psikopat All Shodan karakterinde korku dolu kademeler sizi bekliyor.

Mount and Blade II: Bannerlord

Stratejik oyunları sevenler için hazırlanan oyun size kral olma hissi veriyor. Feodal bir simülasyon oyununda savaş kılıçlar ve daha nice enfes efektler sizi bekliyor.

No Man’s Sky

3D grafiklerle süslenen ve uzay keşfi yapmanıza olanak sağlayan macera aksiyon ve bilim kurgu türü oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

Unreal Tournament

Hem klasik hem de modern silahlarla atış zevkine varacak ve azılı düşmanlarınızı birer ikişer yok ederek oyun aşamalarını geçecekseniz. Düşük levelde oyuna başlamanız önerilir aksi taktirde nerden geldiği belli olmayan düşmanların hışmına uğrayabilirsiniz.

Cities: Skylines

Özel haritaları ve gerçek şehir sokakları içinde uzun ve keyifli bir maceraya var mısınız? Şehir ellerinizin altında. Bu oyun biraz da GTA oyununu anımsatıyor ama o kadar yüksek donanıma sahip değil.

Dark Souls 3

Karmaşık dövüş sistemlerini öğrenerek ve dayak yiyerek kendinizi uzun bir süreçte dövüş ustası yapmak ve bu işin eğitimini almak istiyorsanız bu oyun kaçmaz.

Pillars of Eternity

Zeki ve kötü karakterlerle savaşmak için düşük donanımlı bilgisayarınız yeterli olacaktır. Bu oyunu herkes kolayca yükleyip oynayabilir.

Grand Theft Auto V

31 saat süren bir macera (hikaye) sizi bekliyor. Yüksek donanımlı bir PC sahibi iseniz bu deneyimi mutlaka yaşamanız gerekli. Şehir ve zorlu görevler hayatın tüm gerçeklikleri ile sizi bekliyor.

Alien: Isolation

Yaratık filmini hepiniz izlediniz, şimdi kahraman siz oluyorsunuz ve yaratıklarla uzay gemisi içinde mücadele etmek tamamen sizin göreviniz olacak. Korku bilim kurgu aksiyon dolu bir hikayede yaşamak için bu oyunu deneyin.

Counter-Strike: Global Offensive

Önce belli bir eğitim seviyesinden geçiyorsunuz sonra da savaş dünyasında yıkım için gelişmiş silahlarınızla savaşın ortasına dalıyorsunuz. Çok çeşitli modlar eklenebilen bu oyun için hatırı sayılır bir PC donanımına ihtiyacınız var.

The Witcher 3: Wild Hunt

Eğer bir oyunda muhteşem grafiğe önem veriyorsanız arşivinizde bulunması gereken bir savaş oyunudur.

 

 

 

1 Comment
  1. almilla 2 sene ago
    Reply

    bu makale çok güzel bu siteden öğreneceğimiz çok şey var daha ama çok beğendim teşekkürler

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like