Oyunlar

Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 tır simulasyon oyunudur bilinen en iyi sürüş oyunu olarak sevilerek oynanan uzun yollarda iş alıp lüks tırları sürme deneyimini sanal olarak da olsa kazanmak isteyenler için mükemmel bir deneyim sunuyor. Euro Truck Simulator 2 İndir linkine tıklanarak oyun indirilebilir. Ancak oyunun en heyecan verici taraflarından bahsetmek istiyorum.

Paranız az ise ki sanal alemde de parası olan düdüğü çalıyor, paranız yeteri kadar arttığında yeni model tırlar satın alabiliyorsunuz. Uzun yollarda kar fortına çamur demeden saatlerde yol gidiyorsunuz. Uyku bastırdığında bir istasyona çekip uyumanız gerekir. Bir kaza yaptığınızda aracınızdaki hasarı gidermek için sanal sanayiye gidiyorsunuz ve para bayılıyorsunuz. Para biriktirmek için saatlerce direksiyon sallamanız gerekir. Zor ve çok zevkli bir oyundur Euro Truck Simulator 2 İndir oyunu…

 

Özellikle navigasyonu bir harika. Avrupa’nın çeşitli şehirlerindeki tüm yollar navigasyona alınmış halde geliyor. Yolunuzu kaybetme riskiniz yok. Oyunda yükünüz hafifse 180 km hız bile yapabiliyorsunuz. Dağ çayır bayır derken yeni bir şehre giriş yapıyorsunuz. Ürünü teslim etmeniz gereken yere gidiyor ve gösterilen yere yükü bırakıyorsunuz. Hesabınıza para yazılıyor. Euro Truck Simulator 2 oyunu indirmek ve oynamak bu oyuna karşı bağımlılık yapabilir. Sanal ortamı gerçek ortama çok yakın.

 

 

Oyunu indirir indirmez hemen oynamaya başlayabilir ve şoförlerin zorlu dünyasına ayak basabilirsiniz. Size verilen tırın içinde sağa sola bakabiliyor ve trafiği dikkatle takip ederek kuralları ihlal etmeden ilerleyebilirsiniz. Kaza yaptığınızda ya da ters yola girdiğinizde hemen para cezası kesiliyor. Euro Truck Simulator 2 oyun hilesi yok mu diye merak edenler için hileleri önermiyoruz. Zor yoldan para kazanmak oyunu zevkle oynamanız için şart.

Euro Truck Simulator 2 İndir, Euro Truck Simulator 2 oyun hilesi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like