Evde Ek İş 2018

Evde Ek İş 2018

Evde Ek İş 2018

Evde ek iş 2018 cümlesi çok aranan bir cümledir. İş sahibi olmayan insanlar evde ek iş bulmak istiyorlar. Sitemizin evde ek iş kategorisi içerisinde, ek iş ilanı bırakan bir çok iş veren için ve iş arayanlar için ayırdığımız bu bölümde, yorumlar kısmına mail adresinizi ve hangi işleri yapabileceğinizi belirten kısa bir öz geçmiş yazmanız yararlı olabilir. Evde ek iş arayan yüzbinlerce insan için bir iş kapısı olan evde ek iş olanağı çoğu zaman, ek iş olmaktan çıkıyor ve sizin için bir ciddi gelir kaynağı oluyor.  Sizler için evde ek iş kategorisinde evde yapabileceğiniz bir çok iş araştırıyoruz. Her bir şehir için aramalar yaparak işçi arayan veya part time işçi arayan işverenlere ulaşmanız için oluşturduğumuz bu platformda ek iş arayanlar, becerilerini yazabilirler. Böylece iş verenler sizleri daha rahat görebilir.

Evde ek iş 2018

Evde bir çok iş yapabilirsiniz. Zamanınızı değerlendirerek para kazanmak için yarım zamanlı veya tam zamanlı işler yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin becerilerinize bağlı bir iştir. Evde paketleme işi özellikle düğün mevsimlerinde şeker paketleme işleri çokça rağbet görüyor.  Bir el işi beceriniz varsa, el becerilerinizi kullanarak oluşturacağınız ürünleri de pazarlayabilirsiniz. Evde ek iş el işleri dantel, oya işleri olabileceği gibi evde reçel yapımı da olabilir. Ya da konfeksiyonlar için evde paketleme işi, evde ütü işi gibi bir çok aklınıza gelmeyecek işler yapabilirsiniz. Bu alanda hizmet arayan firmaların sayısı 2018 yılında çokça arttı. Nikah şekeri paketleme işleri özellikle şehirlerde çokça rağbet görülen bir iş alanıdır.  Şirket size özel paketler verir ve siz de bu paketlere, onların istediği şekilde şekerler yerleştirebilirsiniz. Adet başına ücret alırsınız. Bu işlerin aylığı maksimum 2000 liraya kadar ulaşabilir. El becerilerinize göre birçok talep alabilirsiniz.  Ek iş imkanları günden güne artıyor, iş verenler işçilerinin maliyetini düşürmek için en kolay yollardan biri olan evde ek iş sektörüne başvuruyor.

 

İşverenlerin Size ulaşabilmesi önemlidir

İşverenler size kolayca ulaşabilsinler diye yorum kısmına mail adresinizi ve el becerilerinizi yazabilirsiniz. Firma sahipleri sizleri daha kolay bulabilir ve size sipariş verebilir.

Nikah şekeri paketleme, Evde Ek İş 2018, evde işler, part time işçi, evde reçel yapımı, Evde ek iş el işleri, evde paketleme

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like