Fitness bileklik

Fitness bileklik bir gizli blockbuster özelliğine sahiptir. Böylece fitnes bileklik ile sağlık kontrol altında..Ama yine de çıplak pek çok bileklerini görmek için, Fitbit, dünyanın en büyük giyilebilir yapımcısı üzücü olmalı. açıklama, açıkçası, açıktır: Hiç kimse henüz mükemmel spor izci yapmıştır.

Basit , kolay menüler ve şık tasarıma sahip olan  showerproof, uzun pil ömrü ve ucuz  fiyatı ile dikkat çekiyor.  zaman ve diğer istatistikleri gösteren bir ekran istiyorum diyenler için bir çok fonksiyonu var. Bu yüzden fitnes bileklik varsa cep telefonunu egzersiz yaptığınız alanda kullanmanıza gerek yok. bizim ilerlemeyi kontrol etmek bizim telefonlar her zaman dışarı çekmek zorunda değilsiniz. Birçok kadın, ve genel olarak el bileğinin küçük, ince ve göze batmayan bir şey tercih ediyor.

fitness-bileklik

Fitness bileklik  özellikleri

Bize doğru sonuçlar verecek bizim adımlarımızı  ve bizim uyku düzenimiz bile hatasız izleyebilecek  giyilebilir teknolojidir. Bizim tırmandığımız  merdiven basamaklarını  sayar; Bizim kalp hızını izler; Biz çok uzun süre oturduğumuzda bir sağlık asistanı gibi bir kaç dakika sonra   egzersiz için bizi uyarır.

 Gelen çağrıların, metin mesajları ve takvim randevuları (titreşim ve ekran mesajları ile) bizi uyarır. Bize açıkça ve esnek tüm sağlık istatistikleri sunan bir fitness bileklik her zaman lazım.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like