Form Doldur Xperia Z5 Telefonu Dene

Form Doldur Xperia Z5 Telefonu Dene

Form Doldur Xperia Z5 Telefonu Dene, evet bu kadar kolay. Büyük bir merakla beklenen Sony Xperia Z5 telefonu merak eden ve özellikle de Sony markasının güvenirliğini daha önce test etmiş kullanıcılar, satın almadan deneme kampanyası ile çok mutlu olacaklar.

sony-xperia-z5--

Sony Firması Daima En iyisi Yapar.

Sony firmasının reklamı gibi olduysa da hak ediyor kardeşim. Eskiler bilir, Sony firmasının ürettiği tm ürünler yıllarca takır takır çalıştı ve bozulmadı. Akıllı telefon pazarına gelince. Xperia serilerinin hepsi, hitap ettikleri kesimin beklentilerini karşıladılar.

Fakat Fiyat konusunda biraz düşünmek gerek.

Ucuz etin yahnisi kötü oluyor. Daima en iyi ve en kaliteli ürünü seçmek gerek ama bazen bütçe yetmeyebiliyor. Zar zor para denkleştirip iyi bir telefon ,sağlam telefon almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken Sony Xperia Z5 telefonu denemek için fırsat çıktı.

sony-xperia-z5

Kameraları tadından Yinmez

Kamera özellikleri 4K çekim kalitesi yüksek çözünürlük konusunda daima hassas davranan Sony,  bu seride de yine hassas davrandı. Sanıyoruz ki denemek için alacağınız telefondan çekim yapar yapmaz, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Telefonu Nereden Alacağım

Tabi ki Turkcell ve Vodafone mağazalarından. Oraya gidiyorsunuz, form dolduruyorsunuz ve telefonu 5 günlüğüne deneme amaçlı alıyorsunuz.

Kolay gelsin.
Etiketler: Sony, Xperia Z5, Turkcell, Vodafone

The following two tabs change content below.

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Latest posts by Enerji Mühendisliği (see all)

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.