Güncel Teknoloji Haberleri

HTC U12 Plus İncelemesi

HTC U12 Plus İncelemesi

 

HTC U12 Plus telefon modeli 6.0 inç ekran boyutuna sahiptir, 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera özellikleri vardır. Qualcomm SnapDragon 845 işlemci kullanan telefon, metal gövdeye sahip. 188 gr ağırlığa sahip telefonda su ve toz geçirmez özellik var. Yüz tanıma ve parmak izi okuma özelliği olan telefonda kullanılan işletim sistemi Android 8,0 işletim sistemidir. Ekranı 1440 x 2880 piksel çözünürlük sunan HTC U12 Plus telefonun piksel yoğunluğu 537 ppi dir. İkinci kamera (16 megapiksel, F2.6 diyafram), Optik görüntü sabitleme, Otomatik odaklama (Lazer, Faz algılama) özelliği olan telefonda;Optik görüntü sabitleme, Time-lapse video, Hyperlapse, Video kaydı sırasında görüntü alma, Video araması, Video paylaşımı özellikleri var.

 

HTC U12 Plus  Özellikleri

8 megapiksel Çift Kamera, Geniş Açı, Yüksek Dinamik Aralık modu (HDR) özellikleri ile gelen telefonda Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 sistem çipi var. 128 GB dahili alanı bulunan telefon 2 TB disk alanına kadar desteklenebilir. 3500 mAH bataryası bulunan telefon ile 24 saat kesintisiz konuşabilirsiniz. Telefonda ayrıca İvmeölçer, Jiroskop, Pusula, Salon (flip kapaklar için) özellikler var.  Telefonda 5.0 Bluetooth teknolojisi de kullanıldı.

 

HTC U12 Plus  Fiyatı

HTC U12 Plus fiyatı 800 dolar fiyatla ABD de satılıyor. 2018 en iyi telefon modelleri arasında yerini alan HTC U12 Plus telefon almayı düşünenlerin ilgisini çekecek özellikleri barındırıyor. Geçmiş modellerini de kullananlar bu telefon modelinin ne kadar sağlam olabileceğini ön görebilirler. HTC U12  Plus Android amiral gemisinin tüm işaretlerini içeren güçlü bir telefon modelidir. Metal ve camdan yapılma, birkaç çarpıcı renkte sunulan bu model,  hızlı bir Snapdragon 845 işlemciye ve yüksek bellek kapasitesi ile geliyor. HTC, bir süredir ilk kez, 2x yakınlaştırma ve portre çekimi sağlayan amiral gemisine çift kamera ekliyor. Ön taraftaki başka bir çift kamera ayarı, portre çekimlerini ve yüz kilidini açmayı sağlar. Paketi tamamlamak için HTC, Edge Sense 2’yi ekliyor.

HTC U12 Plus Artıları

Telefonda büyük bir ekran boyutu var, optik zoom kamera, 537 ppi yüksek piksel yoğunluğu var. RAM boyutu 6 GB olarak seçilmiş. Geniş kamera sensörü var. Tüm bunlar artı özelliklerdir.

 

HTC U12 Plus İncelemesi, HTC U12 Plus Artıları, HTC U12 Plus fiyatı,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like