Bilim Haberleri

Japonların Havalı Treni

Japonların Havalı Treni

Herkes bu havalı trene bindi. Japonya yeni bir lüks yatay tren hattı açtı . Altın renkli Shiki-shima adı verilen tren, ünlü endüstriyel tasarımcı Ken Kiyoyuki Okuyama tarafından dizayn edilmiştir bu tren gibi modern ve geleneksel Japon malzemelerin sofistike harmanlandığı bir tren daha yok washi kağıt duvarlar ve ekranlar, selvi küvet ve lüks halılar ve daha neler neler… Ama en iyi şey, çevrenizin panoramik görüntüsünü veren trenin şaşırtıcı sera benzeri görüntüleridir.

 

 

Tren kaç odalı

Trenin sadece 17 odası var İki büyük süit oda ve 15 küçük odadan oluşuyor. Tüm odalarda bir yatak, depolama alanı ve özel banyo bulunmaktadır. İki katlı lüks Shikishima süitinin şanslı konukları için , “kokulu bir banyo zamanı deneyimi” sağlayan dikdörtgen bir selvi küveti ile birlikte bir oturma alanının ve tatami paspasının tadını çıkarabilecekler. Lüks süitlerdeki duvarlar, Müşterilere kendi kişisel manzaralarını sunmak için tavan pencereleri ile ve daha nice güzelliklerle donatılmış.

 
Elbette, bu güzelliğin bir de fiyatı var.Bu iş ucuza gelmiyor. Train Suite Shiki-shima‘daki iki ila dört günlük geziler 2.865 $ ‘dan başlayıp 8,500 dolara kadar çıkıyor.

 

 

lüks tren, japon treni,Shikishima

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like