Bilim Haberleri

Kia Rio 2018 Araba İncelemesi

Kia Rio 2018 Araba İncelemesi

Kia firması yeniden tasarlanan Kia 2018 Rio subcompact sedan ve hatchback için yeni fiyatları açıkladı. Taban LX trim sedan için 15,800 $ ve hatchback için 15.100 $ başlangıç fiyatları var. Orta sınıf S trim sedan 17,000 $ ‘dan ve hatchback 17.300 $’ dan başlayacak. Aralıklı EX sedan ve hatchback sırasıyla 19,300 ve 19,600 $ ‘dan satılacak. Yeni Rio’nun başlangıç ​​fiyatı, giden modele kıyasla daha düşük bir fiyat… Kia, yeni Rio’ya Apple CarPlay ve Android Auto akıllı telefon entegrasyonu ile 7,0 inç dokunmatik ekran ve UVO3 ses tanıma bilgi-eğlence sistemi ile bir teknoloji güncellemesi verdi.

 

Ek teknik özellikler Bluetooth hands-free işlevselliği, uydu radyo ve dikiz kamera gibi artılar içermektedir. Güvenlik konusuna baktığımızda Kia Rio Otonom Acil Durum Frenleme sürücü asistanı güvenlik özelliği ile geliştirildi. 2018 Kia Rio için henüz çarpışma testi yapılmadı. Fakat otomobil üreticileri NHTSA ve Üst Güvenliği IIHS atamasını en yüksek beş yıldızlı bir değerlendirme olacağından emin… 1.6 litrelik I-4 motor daha iyi yakıt verimliliği ve daha iyi gaz tepkisi sağlamak için geliştirilmiş ve şimdi 130 hp ve 119 lb-ft tork üretiyor. Geliştirilen Rio’nun şu andaki yakıt verimliliği ile ilgili geliştirdiği çalışmalar çok olumlu sonuçlar veriyor.
Altı vitesli otomatik veya altı ileri manuel, mevcut aktarım seçenekleri var. Bu dördüncü nesil Rio, tasarım, teknoloji ve yolcu konforunda öncülüne göre önemli gelişmeler sağlıyor, bu da daha küçük bir değer segmentinde daha iyi bir değer önerisiyle sonuçlanıyor.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like