Korsan Oyunlara Son

Korsan Oyunlara Son

Korsan oyun indirme devri bitiyor. En çok 3 ülkede çok yoğun olarak korsan oyunların indirildiği günümüzde oyun yapımcıları önlem almak için çok sıkı şifreleme tedbirleri getiriyorlar. Ne kadar zor olursa olsun mutlaka oyun indir linklerini paylaşan hacker crack siteleri oyunların piyasaya çıkmasını takip eden günlerde oyun kıracak yazılımları üretip piyasaya dağıtıyorlardı.

Elektronic Arts grubu Denuvo kırılamaz yazılım geliştirmişti ama onu da kırmayı başardılar. Fakat Denuvo yazılımı daha da geliştirildi ve artık oyun indir, ya da tıkla oyun indir devri bitti.

ea-games

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oyun hileleri ile baş etmek zor. Crack yazılımların önü bir ölçüde kesilebilse de oyun hileleri ile baş etmek zordur. Paylaşım videolarında oyun hileleri her gün milyonlarca user tarafından paylaşılıyor.

O nedenle oyun hileleri önüne geçmek zor ama büyük emekler harcanan devasa oyunların crack dosyalarını indirmek o kadar kolay olmayacak gibi görünüyor. Ta ki yeni bir hacker grubunun işe el atmasına dek. Böylece oyunların indirilmeleri ve crack edilmeleri mümkün olacak.

Etiketler, korsan oyun, Oyun hileleri, Elektronic Arts, crack siteleri, Korsan oyun indirme

The following two tabs change content below.

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Latest posts by Enerji Mühendisliği (see all)

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.