Donanım

Lenovo Yoga A12 Model Bilgisayar

Lenovo Yoga A12 Model Bilgisayar

Lenovo Yoga A12 Model Bilgisayar yenilenmiş özelliklerle karşınızda…Geçen yıl Lenovo, Windows veya Android ile birlikte sağlanan ve gerçek mürekkep kalemi ile not almak veya çizmek için tasarlanan ultra-ince, çift ekranlı tablet Yoga laptopu piyasaya sundu. Bu yıl kalemle birlikte bu bilgisayar verilmedi.

Bu yeni ve düşük maliyetli model daha büyük boya sahip 12,2 inçlik HD ekrana sahip olmasına rağmen, en ince kenarında sadece 5,4 mm’ye kadar açılıyor ve bir kilogramdan daha az ağırlığa sahip. 360 derecelik dönüş kabiliyetine sahip menteşe sayesinde bir dizüstü bilgisayar ve tablet arasında en üst düzeyde rahatça gezinebilirsiniz. üç sütunun üzerinde çoklu görev yapmanızı sağlayan değiştirilmiş bir Android sürümü de yer alıyor.

 

 


Ancak, sizi en çok etkileyecek olan şey tamamen düz, dokunmatik ekranlı Halo klavyesi olacak. Gerektiğinde etkinleştirebilen Halo klavye, Yoga Book ile aynıdır, ancak tamamen dokunmatiktir. Yerleşik öngörücü ve AI yazılımı, yazma alışkanlıklarınızı belirlerken, sözcük ömrü oturumlarınız o kadar hızlı olur ki, sınırsız tuşlar elinizde basarak geribildirim verebilirsiniz.
Bu model bize birçok yönden, verimlilik manzarasının nasıl değiştiğini gösteriyor: Bu görevlerin hafif çalışmalarını yapmak için Windows veya MacOS’a ihtiyaç duymuyorsunuz. Daha da iyisi, Yoga A12, bir powerhouse dizüstü bilgisayardan çok bir Chromebook’a benzerken, 299 $ (yaklaşık 240 £), teknoloji yeniliğinin her zaman pahalı olması gerektiği görüşünü de çürütüyor.

 

 

etiketler, lenovo A12 Yoga, lenovo bilgisayar, lenovo laptop

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like