Mercedes Benz F 015 in Motion

Mercedes geleceğin arabasını yaptı. Klasik arabalardan çok farklı bir model olan Mercedes Benz F 015 in Motion insanlara farklı bir deneyim yaşatıyor. Sürücü koltuğu 360 derece dönebiliyor. Araç sürücü olmadan gidebiliyor. Yolunu GPS sistemi ile kolayca bulabiliyor. Böylece güvenli ve keyifli yolculuklar yapılabiliyor.

Duyarlı, akıcı geçişlerle çok keyifli bir yolculuk yaşatacak olan Mercedes bir üç boyutlu kaplaması sıradışı tasarımı ile büyülüyor.

AraçtaOrganik, metal, sentetik malzeme arasındaki geçişler matris grafik kullanılarak dizayn edilmiştir.

Yüksek mukavemetli gövde F 015 in Motion Lüks yolculuk için optimum güvenlik ve üstün konfor sağlar. kapı konsepti için, bir F-CELL plug-in hibrid tahrik sisteminin etkisi korumalı kurulum için ideal bir temel oluşturur ve iletişim odaklı oturma özelliğine bir yüz yüze görüşebileceğiniz dört koltuğu ile ferah bir ortamda seyahat imkanı tanır.

Yenilikçi iç mekan kavramının önemli özelliği yüz-yüze koltuk konfigürasyonu ile değişken oturma sistemine sahip…

 

F 015 in Motion Lüks hem görsel hem de akustik olarak çevresi ile iletişim kurar. Akustik haberleşme repertuarı sesleri ve spesifik sözlü talimatları içerirken ön ve arka yanı sıra öne doğru yönlendirilmiş bir lazer projeksiyon sisteminde büyük LED ekranlar, görsel kısmından sorumludur.

Elektrikli Hibrit sistem

elektrik hibrid sistemi pilli sürüş yaklaşık 200 kilometre ve yakıt hücresi elektrik ile yaklaşık 900 kilometre de dahil olmak üzere, 1.100 kilometrelik bir aralığı vardır.

F 015 in Motion,Mercedes 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like