Oyunlar

NES Classic Edition

NES Classic Edition

Geleneksel olarak, işletmeler, insanların satın almak istedikleri şeyleri üretmek ve satmak için var güçleri ile çalışırlar. Eğer bir ürün ürettiyseniz ve bu ürün alıcılar tarafından çok beğeniliyorsa siz de ürünü daha da seri ve hızlı şekilde daha fazla insana ulaştırmak istersiniz.

İstersiniz Değil mi?

Bazı firmalar istemiyor. Çok garip bir durum ama bu günkü konumuz bunu istemeyen bir firma olan Nintendo ile ilgili.Nintendo Geçen sene popüler olmayan NES Classic Edition‘ı piyasaya sürdükten sonra, büyük satış patlaması gerçekleştirdi ancak nedendir bilinmez şirket ürünün üretimini durdurdu. Hem de talebin zirve yaptığı bir dönemde…

 

NES Classic Edition, 2016 yılının Kasım ayında başlatıldı ve hızla zorunlu bir tatil hediyesi haline geldi . Konsol bu sıkıcı kartuş değiştirmeden 30 klasik NES oyunları sundu. Eski NES donanımının aksine, Classic Edition modern TV’lerde doğru destek için bir HDMI bağlantı noktasına sahipti. Ayrıca, klasik oyun emülatörleri taraftarları için bir ganimet olarak görülüyordu. Bazı değişikliklerle NES Classic Edition, Genesis, SNES ve diğer platformlardan oyun oynayabilirdi ve oynanıyordu. Lansman sonrasında ciddi arz sorunları ortaya çıktı. Konsolun sadece 60 dolara perakende olması gerekiyordu, bayiler yüzlerce ürün istediler. Çünkü alıcılar peynir ekmek gibi bu ürüne saldırıyordu. Fakat artık bu ürüne sahip olabilmeniz için 150 dolar ödemeniz gerekebilir. Satış stratejilerindeki hata yüzünden bu konsol talebi karşılayamayacak.
NES Classic Edition, nintendo, oyun,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like