Donanım

Nokia Yeni Smartwatch Modelleri

Nokia, Yeni Smartwatch Modelleri

Nokia Tartı Terazisi ve Nokia Kan Basıncı Monitörü piyasalarda…Nokia , bir smartwatch, tartım ölçeği, kan basıncı monitörü ve bir uyku izleyici içeren birkaç fitness aletinin üretimini gerçekleştirdi; Nokia nihayet smartwatch ve fitness giyilebilir sektörüne giriş yaptı.

Nokia Giyilebilir Teknoloji

Orta sınıf bir Nokia Steel ve üst seviye bir Nokia Steel HR içeren Nokia markalı akıllı sesli cihazlar üreten nokia tansiyon ölçer, nabız ölçer saat ve Nokia Smartwatch, geleneksel bir saat arayüzüne sahip ancak uyku ve etkinlik izleme özellikleri ile dikkat çekiyor. Orta sınıf smartwatch, özel bir telefon uygulaması ve ayrıca duyurulan tartım ölçeği ile de senkronize edilebilir.

 

Nokia Go

Öte yandan, Nokia Steel HR, Steel’e oldukça benzeyen daha saf bir görünüme sahip ancak kalp atış hızı izleyicisi, metin alma, çağrı ve olay uyarıları gibi daha fazla özellik ile birlikte geliyor. Çelik İK ayrıca bir uyku çevrimi analiz aracı da içeriyor. Pil ömrü konusunda ise, smartwatch tam şarjla 25 güne kadar dayanabiliyor. Apple Watch’tan bu özellik açısından önde görünüyor.. Üçüncü giyilebilir bir araç, kauçuk kayış ile farklı renklerde gelen ve giyilebilir Fitbit’e benzeyen temel bir etkinlik izleyicisi olan Nokia Go’dur.

 

Nokia Steel

Nokia Steel‘in fiyatı £ 119, pazar fiyatı ise 169.95 £ çizgisinde… Nokia Go, 39.95 £ fiyat etiketli en ucuz ürün. Aynı zamanda BMI hesaplayabilen Nokia Ağırlık ölçeği, yüksek teknoloji Kan Basıncı İzleme cihazının fiyatı 109,95 £ iken 59,95 £ olarak perakende satılacak. Tüm cihazlar, iOS ve Android uygulama mağazasında zaten indirilebilen Yeni Nokia Sağlık Mate uygulamasına bağlanacaktır. Akıllı göstergeler, BP monitör ve Tartı terazisinin Eylül ayından itibaren pazarda satışa sunulacağı söyleniyor.

 

 

Nokia giyilebilir teknoloji,nokia steel, nokia go, nokia smartwatch,Nokia Sağlık Mate

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like