Bilim Haberleri

Paha Biçilmez Ücretsiz Online Dersler

 

Paha Biçilmez Ücretsiz Online Dersler

Dünyanın çeşitli üniversitelerin internet üzerinden online ders alma imkanı var. Teknoloji imkanları geliştikçe bu üniversitelerin listesi de artmaya devam edecek. Üniversitelerin internet üzerinden online ders verme hizmeti tamamen ücretsiz bir projedir.

 

 

Colombia üniversitesi  online ders linki

Bu ders programı da sürdürülebilir kalkınma Çağı hakkında çok önemli dersler vermektedir sürdürülebilir kalkınma nedir dünyadaki eşitsizlik nedir ekonomik gelişmenin kısa tarihi ve eşitsizlik tarihi hakkında Profesör Sachs ücretsiz online ders vermektedir.

 

Harvard Üniversitesi Online Ders Linki

En lezzetli yemeklerin nasıl yapılacağı ile ilgili ders almak istiyorsanız bir Üstelik ücretsiz online ders almak istiyorsanız Harvard Üniversitesi’nin bu programını mutlaka takip etmenizi öneriyoruz moleküllerin lezzeti nasıl etkilediği pişirmede ısının rolü çeşitli mutfak teknikleri hakkında bilgi verilmektedir.

 

 

 

Harvard Üniversitesi Online Ders Linki

 

Harvard Üniversitesi’nde biyokimyanın ilkeleri konulu Ders programına Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

Harvard Üniversitesi Online Ders Linki

 

Sinir bilimi temelleri hakkında online İngilizce ders almak isteyenler ücretsiz olarak Harvard Üniversitesi kapsamında hazırlanan online derse üye olarak hiçbir ücret ödemeden katılabilirler.

 

 

 

Harvard Üniversitesi Online Ders Linki

 

Sinir bilimi temelleri sinir ağlarının yapısı ders videoları şeklinde modüller halinde sunulmaktadır. Birinci derste dinlenme potansiyeli ikinci derste pasif membran özellikleri eylem potansiyelleri dersi verilmektedir.

 

 

 

Harvard Üniversitesi Online Ders Linki

 

Harvard Üniversitesinden Anatomi dersi almak da bir başka oluyor. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar kas ve iskelet anatomisi klinik uygulamalar, insan fizyolojisi tıbbi sinirbilim dersleri yine bu platform üzerinden veriliyor.

 

 

Princeton Üniversitesi Online Ders Linki

Bu evrende yalnız olmadığımızı daha iyi algılamamıza yardım edecek mükemmel bir ders sunumu. Tamamen ücretsiz. Sadece üye olarak bu ders modülünü tamamlayabilirsiniz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like