Güncel Teknoloji Haberleri

Pili Bitmeyen Akıllı Saat

Pili Bitmeyen Akıllı Saat

Teknoloji Haberleri kategorimizde bu gün akıllı saat alıcılarını ve meraklılarını ilgilendiren bir haberimiz var.

Her geçen gün akıllı saat üretimi konusunda yeni buluşlar yeni fikirler hayata geçiriliyor. Fakat akıllı saatlerin, saati hatırlatma görevinin arka plana atıldığını görebiliyoruz. İşte Razer Nabu Watch saati böyle değil.

Teknik Özelliklerirazer-nabu-watch

Bir akıllı Saatim akıllı olsun ama saat öncelikli görevini yapsın ve bana zamanı göstersin  diyecek olursanız Razer Nabu Watch ilgi odağınız olabilir. Dual monitör ve dual pil barındırarak ayrım yaratan bu yeni kuşak akıllı saatte aktiviteleri takip etme özelliği, anlık sayaç, kronometre tarzında çok çeşitli nitelikler mevcut.

Fiyatı ne kadar

200 dolardan satışa sunulan Razer Nabu Watch Saatleri özellik olarak  çelik butonlara ve premium kara kaplamaya sahipler, Razer Nabu Watch Forged Edition Polikarbon gövdeli standart modelleri ise  sadece 150 dolar gibi uygun bir fiyatla alıcı bulacak.

Diğer Detaylar

Hız alıcısı, adım sayar, ara ölçücü, kalori sayar modulu ve arkadan aydınlatmalı monitör içeren saatte dünya saatleri, alarm eksik bırakılmamış.

 

Pillerden birisi ışık sistemini 7 gün boyunca besleme imkanına sahip. öteki pil ise saati yönetiyor ve yılda bir kez değiştiriliyor. İki monitörlü sistem yardımıyla spor bilgileri sadece birisinde ve gerekli olduğu zaman gösteriliyor.

 

Etiketler, Razer Nabu Watch, akıllı saat,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like