Donanım

RED Hydrogen One Telefon 120 Dolar

RED Hydrogen One Telefon 120 Dolar

 

RED Hydrogen One, bir iPhone 7 Plus’la hemen hemen aynı boyutta ancak biraz daha tuzlu fiyata sahip bir telefondur, fotoğraf / videograf meraklıları için tasarlanmış bir akıllı telefondur. Kendi lensi ve sensörü, bir parmak izi okuyucu olarak iki katına çıkarılmış bir güç düğmesi ve ön tarafta stereo hoparlörlerle donatılmış, bir hologramlı ekran ve tam bir ayrı kamera modülü bulunuyor.

 

dört boyutlu ekran için özel olarak çekilen içeriğin yanı sıra daha sonra teknolojiden yararlanmak üzere dönüştürülmüş 2D videoyu gösterildi. Ekranın derin bir 3D görünüm özelliği var., ancak ekranın kenarlarında hafif bazı hareket kusurları da var. Ancak bu kadar kusur kadı kızında da olur.

RED Hydrogen One Telefon son derece şık bir tasarıma sahip kavisli yanları diğer telefonlardan farklı bir çizgi kazandırıyor. Özellikle görüntü ile ilgilenen müşterilere hitap eden telefon, Apple ile aynı kulvarda yarışacak yeteneklere sahip. Gözlük kullanmadan 3 boyutlu ekranı kullanmak gibi sıra dışı bir özelliği de var.

 

RED Hydrogen One özellikleri

RED Hydrogen One özellikleri arasında dijital sinema kamerası dikkat çekiyor. titanium versiyonunun 1600 dolardan alıcı bulacağı ön görülüyor.

 

 

RED Hydrogen One özellikleri, akıllı telefon, en iyi telefon,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like