Bilim Haberleri

Sahibine Aşık Olabilen Robotlar

Sahibine Aşık Olabilen Robotlar

Sahibine aşık olabilen robotlar için geri sayım başladı yakında birbirinden alımlı robotlar sahipleri ile uzun süreçte girdikleri diyalogla ve paylaşımla sahiplerine aşık olabilecekler. Duygusal robotların 1 yıl içinde satışa çıkarılmasını planlayan RealDoll firmasının yetkililerinin söylediğine göre; bayan robotlar sahiplerine hiç bir zaman “hayır” demeyecek. Son derece anlayışlı olan bu robotlar yapay zekaya sahipler ve zaman içinde yaşananları belleklerine kayıt ederek davranışlarını gittikçe daha iyi hale getirecekler. Yani sahibinin huyunu suyunu öğrenmek bu robotlar için zaman alacak.

 

Yapay Zeka

Yapay zekaya sahip olan yeni nesil kadın robotlar satın alınırken iyi kalpli sert mizaçlı kavgacı olarak çeşitli modlarda satın alınabilecekler. Bu robotlar zamanla sahiplerini daha iyi tanıyarak onların hoşlandığı tarzda davranışlarını düzenleyecek kapasiteye sahipler.

Kadın Robot fiyatları

kadın robot fiyatı şimdi 15 bin dolar olarak yani 60 bin lira olarak düşünülüyor. Zamanla seri üretime geçildikçe fiyatları azalacak. Bir çok insanın yalnızlığını giderecek olan kadın robotlar yakın zamanda milyonlarca insan tarafından ilgi görecek.

 

kadın robot,yapay zeka,RealDoll

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like