Donanım

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Büyük bir merakla beklenen Samsung Galaxy S8 model telefonun özellikleri zaman zaman internetin teknoloji sitelerine sızıyor. Merakla beklenen Samsung Galaxy S8 telefonun özellikleri arasında 5.8 ve 6.2 inç 4K çözünürlüklü ekran büyük bir ilgi görecek gibi görünüyor.

 

Telefonun bataryasında da iyileştirme yapılacak. Bataryası patlayan bir önceki modelden maksimum derecede ders alınmış görünüyor. Ayrıca pil  için Kullanılan alanının daha da geliştirileceği tahmin ediliyor .Çift eğimli ekranla gelecek olan yüksek çözünürlüklü telefonda göz tanıma ve yüz tanıma özellikleri güvenlik açısından önemli özellikleri olarak karşımıza çıkıyor .

Samsung Galaxy S8 özellikleri arasında Snapdragon 835 işlemcinin yanısıra çift arka kamera 1 saniyede 1000 kere video yakalama özelliği kulaklık  USB-c sim kartı Micro sim yuvası standart özellikler olarak karşımıza çıkacak. Telefonun Beyaz mavi siyah altın gümüş ve Menekşe renkli çerçeveler ile geleceği de sızan bilgiler arasında yer alıyor.Göze çarpan özellikler arasında Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S8 Plus modellerinde büyük ekran çerçevesiz bir kavisli çift kavisli ekran özelliği mükemmel kamera çözünürlüğü uzun süreli pil dayanımı öne çıkan özellikler arasında bulunuyor.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like