Toyota 4Runner  ile Doğa vahşi ise Toyota yahşi…

Birçok renk seçeneği sunan Toyota 4Runner 4×4 Jeep dünyanın en sağlam gövdesine sahip. Dağa taşa güvenle vurabileceğiniz yol bayır dinlemeyen bir araç.  V6 motoru 4.0 litrelik ve 270 Beygir gücünde. Doğanın en zorlu şartlarına dayanabilen Toyota 4Runner  Japon malı olması sebebiyle biraz daha güven veriyor.  Ben bir çok servis gezdim ve Toyota servisinde bozuk Toyota bulamadım. Yani ayda yılda bir ya çıkar ya çıkmaz.

 

Bir aracın teknik servisi iş yapmıyorsa o araç sağlamdır arkadaş. Sony marka ürünlerin de servisleri sinek avlıyor? Yalan mı? Aracın teknolojisine şöyle bir göz attığımızda App Suite mobil uygulama olanakları ile karşılaşıyoruz. Meraklıları iyi bilir Open Table pandora uygulamaları da var. 6.1 inç ekranı ile mükemmel ötesi bir navigasyon hizmeti de sizi bekliyor. Anlık hava durumu paylaşımı entegre navigasyonu HD radyosu ve daha neler neler…

 

Kablosuz teknoloji imkanı da sunan Toyota 4Runner 34 bin dolar civarında… Bir araçta 15 hoparlör olur mu demeyin bu modelde var. Bagajını dilediğiniz kadar doldurun.  Katlanabilir ikinci sıra koltukları 7 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi ile enfes bir jeep… Aracın arka camı dahi açılıyor. Arka tarafta sürgülü arka kargo donanımı da düşünülmüş. 120 volt AC elektrik veren girişi ile telefonunuzu ya da kompresörü şarj etmek imkanı var. 2017 yılının en güvenilir maceraya atılmaya hazır arabası Toyota 4Runner seçici olanlara hitap ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak Buradan yakın…

Toyota 4Runner,Toyota 4Runner özellikleri,Toyota 4Runner fiyatı

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like