Teknoloji Haberleri

WhatsApp  Mesaj Silme Özelliği

WhatsApp  Mesaj Silme Özelliği

 

Hepimizin WhatsApp Chat programına eklenmesini istediğimiz bir çok yeni özellikler var. Mesela bu özelliklerden biri de WhatsApp mesaj silme olabilir. Evet, bu platforma bu yeni özellik geldi. WhatsApp  mesaj silme  özelliği ile gönderdiğiniz mesajları silme imkanınız olacak.

 

WhatsApp mesaj silme özelliği için kolları sıvayan şirket sahibi çalışanları, anlaşılan o ki bunun çok beklendiğinin farkına vardılar. Milyarlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran WhatsApp platformu ile kontür olmadan da sadece internetle telefon görüşmesi yapılabilmesi çok iyi bir avantaj ancak yakın zamanda görüntülü görüşme eklendi ve tadından yinmez bir şey çıktı ortaya…

 

Bu kez WhatsApp paralı olacak mı sorusu gündeme geldi. O kadar büyük bir hizmeti bedavaya almaya alışık olmayan büyük bir kalabalık, internette WhatsApp paralı olacak söylentisini yaymaya başladılar. Konumuza gelecek olursak, firma bu özelliği İOS ve Android platformlarda test etti ve yakında bu özellik hizmete sunulacak. Ha bir diğer yenilik ise WhatsApp  para gönderme özelliği olacak. Gel de teknolojiyi sevme!..

 

 

WhatsApp  para gönderme, WhatsApp mesaj silme, WhatsApp  para gönderme,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like