WhatsApp Ücretsiz Olacak

 

WhatsApp Ücretsiz Olacak

Dünyanın en çok kullanılan bedava sesli görüşme imkanı sunan WhatsApp ücretli olacak mı yoksa sonsuza kadar ücretsiz mi olacak konusu tartışılırken WhatsApp açıklama yaptı ve bu hizmetin bedava olacağını belirtti. Dünyada 2 milyar insana ulaşmayı başaran bu hizmet ile artık bedava sesli görüşme yapma imkanı var. Hem de internetin olduğu her alanda sınırsızca sesli görüşme yapma imkanı sunan WhatsApp yakın zamanda görüntülü konuşma hizmeti de sunacak.

fb-post

Böylece 3 milyar kullanıcıya ulaşmak hedefleniyor. Kişi başına 1 dolar bile yıllık hizmet ücreti alınırsa, şu an için 2 milyar dolar getir getirmesi beklenen WhatsApp için bu ücret hiç de kullanıcıları sıkmayacak bir maddi külfet getiriyor. Ettiği onca hizmete karşılık yıllık 1-2 dolar ödemek hiç kimseye dokunmayacağı için , WhatsApp hizmetinin ücretli olabileceği de belirtiliyor. Nitekim bazı kullanıcılara  hizmetin güncellendiğini ve yenilenmesi için ücret alınacağı yönünde mesajlar geliyor. Bazılarına ise hiç bir mesaj gelmedi.

whats

Sonuçta WhatsApp şu an için ücretsiz. Eğer ücretli hale getirilirse de bedava sesli görüşme hizmeti sunan WhatsApp,  diğer sosyal haberleşme ağlarından çok önde. Bunun nedeni telefon numaraları ile iletişim kolaylığının sağlanması.  Herhangi bir mail adresine gerke duyulmaması.

Etiketler: whatsapp,bedava sesli görüşme,

The following two tabs change content below.

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Latest posts by Enerji Mühendisliği (see all)

Enerji Mühendisliği

Güncel Teknoloji haberleri, enerji haberleri, bilim ve teknik kişisel bloğu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.