Wordpress

WordPress sitesi için ziyaretçi sayacı

WordPress sitesi için ziyaretçi sayacı ekleme

WordPress siteler için sayaç ekleme istediğinizde bir çok eklenti kurmanız mümkün oluyor ancak daha pratik eklentiler de kurabilirsiniz. Bildiğiniz gibi WordPress kolay basit eklentilerle işimizi kolaylaştıran bir platform. Bu yazıda WordPress sitesi için ziyaretçi sayacı ekleme konusunda en iyi sayaç eklentisi tanıtılacaktır. Sitenizdeki online ziyaretçi sayılarını anlık olarak öğrenmenin yolu eklenti eklemektir.  Böylece yazılarınızın ne kadar okunduğunu daha iyi görebilirsiniz.Size önereceğimiz eklenti Visit counter eklentisi dir. Bu eklentiyi sitenize ekleyerek gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

  • Visit counter eklentisi indir linkine tıklayarak eklentiyi indiriniz.
  • Daha sonra eklentiyi etkinleştiriniz.
  • Görünüm menüsünde bileşenler kısmına gelerek sayacı eklemek istediğiniz alana sürükleyiniz. Eklentiniz bileşenler alanında sol tarafta bulunacaktır. Siz oradan sürükleyip istediğiniz yere getirin.
  • Visit counter eklentisi için ayarlamalar yapmanıza gerek yoktur. Ayarlar otomatik olarak gelir. Ancak bazı yazıları Türkçe diline çevirmeniz gerekebilir.
  • Ayarlar kısmında visit counter sekmesine geliniz. Karşınıza çıkan sayfada aynen resimdeki gibi ifadeleri değiştirebilirsiniz.

Ve WordPress sitesi için ziyaretçi sayacı ekleme işlemi başarı ile tamamlanmış olur. Hayırlı olsun…

Visit counter eklentisi, Visit counter ayarları, WordPress sitesi için ziyaretçi sayacı ekleme

1 Comment
  1. uçak bileti 1 sene ago
    Reply

    teşekkürler.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like