Wordpress

WordPress Yazar Eklentisi Nasıl Eklenir

WordPress Yazar Eklentisi Nasıl Eklenir

Simple Author Box eklentisi ücretsiz bir eklenti olarak WordPress sitelerinizde yazar eklentisi olarak çalışmaktadır. Sitede yazdığınız yazıların en altında görünen yazar hakkında bilgi veren WordPress Yazar Eklentisi olan Simple Author Box eklentisi çok yeni bir güncelleme ile 10 bin kişi tarafından kullanılıyor. WordPress sürümüzün destekliyorsa hemen admin panelinden etiketler bölümüne gelin ve Simple Author Box aratarak eklentiyi etkinleştirin. Ardından yine admin panelinden kullanıcılar profiliniz sekmesine tıklayın. Hakkınızda kutucuğuna yazar hakkında herkesin bilmesini istediğiniz birkaç cümle yazın.

 

wordpress-gravatar-degistirme

Daha sonra  Wordpress Avatar Değiştirme için gravatar üzerine tıklayarak yeni bir siteye yönlendirileceksiniz. Buraya girişte wordpess admin ve şifreyi değil, mail hesabınızı ve şifrenizi kullanın. Yoksa açılmayacaktır. Açılan sayfada Ad done by clicking here tıklayın ve bilgisayarınızdan ya da kameranızdan görünmesini istediğiniz resmi seçin. Daha sonra bu resim kayıt edilmiş olacaktır. Sonra yeniden admin paneline dönün ve kullanıcılar alanına, gravatar sitesine girdiğiniz mail ismini yazın ve kaydedin. Yazar eklentisi etkin olduğu için bundan sonra yazacağınız her yazının altında yazar hakkında resim ve birkaç cümlelik bilgi bulunacaktır. WordPress Yazar Eklentisi Nasıl Eklenir sorusunun cevabını öğrenmek isteyenler bu kolay yolu izleyerek 3 dakikada kod işine bulaşmadan kolayca gravatar değiştirme işlemi yapabilecektir.

Etiketler, gravatar değiştirme, WordPress Avatar Değiştirme, Simple Author Box, WordPress Yazar Eklentisi,gravatar değiştirme

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like