Wordpress

WordPress Yazı İçine Reklam Ekleme

WordPress Yazı İçine Reklam Ekleme

Yazı içine reklam yerleştirme işlemi ya da WordPress Yazı İçine Reklam Ekleme işlemi Adsense gelirlerinizi arttıracak bir işlemdir. Bu işlemi yapmak için PHP bilgisine gerek yoktur. Yapmanız gereken şey sadece milyonlarca eklenti arasında en verimli Yazı içine reklam yerleştirme eklentisi olan wordpress yazı altına reklam ve wordpress anasayfaya reklam ekleme eklentisi olan Adman eklentisi indirin. Adman eklentisi indirmek için WP panelinize girin eklentiler sekmesine tıklayın Adman yazın.

 

İşte bu eklentiyi kurun . Ardından etkinleştirin. Sonra yapacağınız şey Adsense hesabınıza giriş yapmak ve şu resimdeki alanlara reklam yerleştirmektir. Şu ana kadar bir çok Yazı içine reklam yerleştirme eklentisi deneyen bir kardeşiniz olarak en başarılı wordpress eklentisi budur diyorum. FTP derdi yok PHP bilme derdi yok. Direkt olarak eklentiyi kurun ve reklam gelirlerinizi arttırın.

 

Yazı içine reklam yerleştirme, WordPress Yazı İçine Reklam Ekleme, Yazı içine reklam yerleştirme, wordpress yazı altına reklam, wordpress anasayfaya reklam ekleme, Adman eklentisi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like