Teknoloji Haberleri

Yeni iPhone 8 Gecikebilir

Yeni iPhone 8 Gecikebilir

Teknoloji haberleri kategorimizde sıcak bir haberimiz var. Apple firmasının uzun süredir beklenen iPhone 8 model telefonunun önümüzdeki eylül ayında satışa çıkacağı beklenirken, gelen haberler bu işin biraz uzayacağı yönünde…

Economical Daily News’in haberine göre iPhone 8 telefonu bekleyenler biraz daha bekleyecekler.. Yeni nesil iPhone 8 2 ya da 4 ay gecikmeli olarak piyasaya sürülebilir.
iPhone 8, OLED ekranla iddialı olarak gelecek. Ancak, parlak yeni OLED’ler için eski LCD ekranlarını değiştirmek için bazı prosedürler uzayacak gibi görünüyor. OLED ekrana sahip akıllı telefonların fiyatları 800 dolar civarinda seyrediyor.

 

iPhone 8 Yeni Bir Tasarımla Gelecek

Apple bu kez yeni model telefonu yine sıradışı biçimde diğer akıllı telefonlara fark atacak şekilde yeni donanım arayüzü ile tasarlayacak. Şu anda gelen haberler arasında 3D Touch laminasyon işlemi ve yeni OLED ekranlara entegrasyonunda bazı problemler yaşanıyor. Bu da yeni model iPhone 8 model telefonun biraz gecikeceği anlamına geliyor. Bu haberlere Apple tarafından doğrulama veya yalanlama gelmedi.

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like