Yeni teknolojiler

Yeni Teknolojiler | 10 Saniyede Diş Fırçalamak

Yeni Teknolojiler | 10 Saniyede Diş Fırçalamak

 

Yeni teknolojiler kategorimizde yeni bir diş fırçalama yöntemi ve bunu yapmaya yardımcı olacak diş fırçalama aleti var. Euronews Teknoloji haberleri içerisinde yer verdiği 10 saniyede diş fırçalama aleti hakkında bilgi yazdı.

 

Yeni Teknolojiler diş fırçası

Bu teknolojik aletin fonksiyonu hızlı bir şekilde titreşmesi ve 10 saniye içinde dişlerinizi sanki 5 dk fırçalamışsınız gibi temizlemek, böylece zamandan kazanmanızı sağlamak. Bazı insanlara diş fırçalama sıkıcı bir iş olarak gelmeye başlar. Bu insanlar için yeni bir Y tipinde tasarlanmış bir cihaz sayesinde ayda 2 saate yakın zaman kazandıracak yeni teknolojiler var. Bu özel diş fırçasını çıkaran firmalar, Amabrush, FasTeesH ve Otobrush firmaları olarak sıralanıyor.

 

Diş fırçalamak daha zevkli olacak

Sadece 10 saniyenizi vererek dişlerinizi eskisinden daha verimli fırçalamak için bu 3 farklı firmanın ürettiği yeni teknolojiler in ürünü olan diş fırçalarını deneyebilirsiniz. İlk bakışta protez dişleri andıran bu yeni nesil fırça aslında diş fırçalama olayını sıkıcı olmaktan çıkarıyor. Zaten insanlar, dişlerini en sağlıklı fırçalama süresi olan 120 saniyede fırçalamıyorlar. Bunun için daha az süre harcıyorlar.

 

Amabrush, FasTeesH ve Otobrush, Yeni teknolojiler,

1 Comment
  1. ibrahim m. 2 ay ago
    Reply

    her konuda olduğu gibi teknoloji haberleri her gün güncel ve her gün yeni bir icat yapılıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like