Teknolojinin gücü adına!

2020’nin En İyi Elektrikli Otomobilleri

2020’nin en iyi elektrikli otomobil modellerini sizler için topladık.

0 173

- DESTEK OL -

2020’nin en iyi elektrikli otomobil modellerini sizler için topladık.

Audi E-Tron

Audi E-Tron, markanın ilk tam elektrikli modelidir. Sportif SUV, tipik bir lüks sınıf otomobilin genişliğini ve konforunu günlük kullanıma uygun bir menzil ile birleştirerek sürücüyü yeni bir çağa fırlatır.

 

Porsche Taycan 

Yüksek düzey teknolojilere sahip olan Porsche Taycan, yalnızca teknolojisiyle değil performansıyla da kullananları etkiliyor. 3,8 saniyede 60 mil/saat hıza çıkabilen otomobil, 800 voltluk DC hızlı şarj sistemiyle 20 dakikada yüzde 80 oranında şarj sağlayabiliyor. 

 

Jaguar I-PACE

Jaguar’ın ismi lüks ile eş anlamlıdır ve bu model ile adının anlamını tamamiyle haketmektedir. Jaguar I-Pace, 394 beygir gücüyle dikkat çekmektedir. Üstelik 240V DC hızlı şarj sistemi, sahip olduğu dokunmatik ekranları, tam hızlı otomatik acil durum frenleme sistemi, şerit tutma yardımı ve hız sabitleyicisiyle güvenli ve konforlu bir sürüş sunan otomobil, tam şarjlı haliyle 12 saate kadar yol alabiliyor. 

 

Nissan LEAF

Nissan LEAF, yalnızca elektrikle çalışan, tamamen elektrikli bir araçtır ve bataryası evde şarj edilebilir. Geleneksel motorun yerini alan elektrik motoru sessiz ve hassas hızlanma ile tamamiyle farklı bir sürüş deneyimi sunuyor.

 

BMW i3

BMW i3, sahip olduğu yüksek gerilimli bataryasıyla hızlı şarj istasyonunda yaklaşık 45 dakikada yüzde 80 seviyesine kadar şarj edebilirsiniz. Akıllı şarj yönetimi ile birlikte uzun mesafeli yolculuklarda verimlilik sağlar. Ayrıca menzili sayesinde kullanıma göre 325 kilometreye ve günlük kullanımda ise 260 kilometreye kadar gidebilir. BMW i3 ile yolculuk işte bu kadar kolay.

 

Tesla Model Y 

Her Tesla gibi Model Y, sınıfının en güvenli aracı olacak şekilde tasarlanmıştır. Alçak ağırlık merkezi, sert gövde yapısı ve geniş buruşma bölgeleri benzersiz bir koruma sağlar. Tesla Dört Tekerlekten Çekiş, çok daha iyi yol tutuşu, çekiş ve denge kontrolü için ön ve arka tekerleklere giden torku dijital olarak kontrol eden iki ultra duyarlı, bağımsız elektrik motoruna sahiptir. Model Y yağmurda, karda, çamurda ve arazide kullanılabilir. Ayrıca Model Y tamamen elektrikli olduğundan bir daha asla bir benzin istasyonunu ziyaret etmenize gerek kalmaz. Bir gecede evde şarj ederseniz, her sabah dolu bir pil ile uyanabilirsiniz.

Bizden haber almak isterseniz;
Kısa ve anlaşılır teknoloji haberleri! Aboneliğinizden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerez kullanıyoruz. Anladım Daha Fazla Bilgi