Teknolojinin gücü adına!

Son Günlerin En Popüler Uygulaması: Clubhouse

Herkesin dilinde olan Clubhouse uygulaması nedir ve nasıl üye olunur?

0 154

- DESTEK OL -

Clubhouse, 2020 yılında Alpha Exploration Co. tarafından kuruldu. Son günlerde adını sıkça duymaya başladığımız bu uygulama yeni bir sosyal ağ ve alıştığımız sosyal ağlardan biraz farklı. Instagram, Facebook gibi görüntü veya video yok; bunun yerine ses temelli yepyeni bir deneyim yaşıyorsunuz.

Clubhouse nedir?

Sesli sohbet odalarında yerli ve yabancı bir çok içerik üreticisi ile bir araya gelip onları dinleyebilir, konuşmacı olarak söz hakkı almaya çalışıp aralarına katılabilir ya da yeni sohbet odası oluşturup, kendi belirlediğiniz konu başlıkları hakkında bir oturum başlatabilirsiniz.

Clubhouse nasıl kullanılır?

Kullanması oldukça kolay ve keyifli olan Clubhouse, şu an sadece IOS kullanıcılarına özel ve sadece davetiye ile giriş yapılabiliyor. Yani, üye olabilmeniz için hali hazırda üye olan birinden davetiye bulmanız gerekiyor.

Son olarak şunu söylemeliyiz, tanıdığımız neredeyse tüm girişimciler ve influencerlar Clubhouse’u kullanmaya başlamış. İlgi alanınız olan konularla ilgili sohbet odalarına dahil olup, onlarla bir araya gelebilirsiniz.

Bizden haber almak isterseniz;
Kısa ve anlaşılır teknoloji haberleri! Aboneliğinizden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bunları da beğenebilirsin

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerez kullanıyoruz. Anladım Daha Fazla Bilgi