Teknolojinin gücü adına!

Mastercard Sahiplerine Amazon Prime Üyeliği Hediye

Amazon Prime’a Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartınız ile ilk kez üye olun, 2 ay boyunca hediye Amazon Prime üyeliğinden yararlanın.

0 42

- DESTEK OL -

Amazon Prime’a Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartınız ile 15 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasında ilk kez üye olun, 2 ay boyunca hediye Amazon Prime üyeliğinden yararlanın.

Kampanya Koşulları nelerdir?

Kampanya 15 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasinda ilk kez Amazon Prime üyesi olanlara özeldir. Daha önceden Türkiye veya başka bir ülkede Amazon Prime üyeliği olanlar kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanya sadece Akbank, Denizbank, Fibabanka, Garanti BBVA, ING, QNB Finansbank (Enpara Kredi kartı ve Enkart hariç), Yapı Kredi Mastercard logolu banka ve kredi kartları, HSBC, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Vakıfbank Mastercard logolu kredi kartları için geçerlidir.

Kampanya detayları için tıklayın.

Peki Amazon Prime ayrıcalıkları nelerdir?

Amazon Prime üyeleri hem alışveriş yaparken hem de oyun oynarken avantajlı. Alışverişlerinde bedava ve hızlı kargo özelliğinden yararlanırken, Amazon Prime platformuna özel popüler film ve dizileri izleyebiliyor ve  daha pek çok ayrıcalıktan yararlanır.

Amazon Prime hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Bizden haber almak isterseniz;
Kısa ve anlaşılır teknoloji haberleri! Aboneliğinizden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bunları da beğenebilirsin

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerez kullanıyoruz. Anladım Daha Fazla Bilgi