Teknolojinin gücü adına!

Online Düğün Davetiyesi Hizmeti: Düğünlcv.com

Düğün davetiyesi hazırlamak, yayınlamak ve davetlilere göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

0 88

- DESTEK OL -

Girişim köşemizde bu hafta düğün davetiyelerini dijitalleştiren Düğün LCV ekibi var.

Düğün hazırlık süreçlerinin ne kadar yorucu olduğunu yaşayanlar bilir! Bu süreçte bir de düğün davetiyesi ile uğraşmak istemiyorsanız işte size güzel bir hizmet, online düğün davetiyesi.

Düğün davetiyesi hazırlamak, yayınlamak ve davetlilere göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Düğün LCV size 3 farklı hizmet paketi sunuyor; bunlar dijital düğün davetiye sitesi ve davetlilere düğün tarihinizi hatırlatma şekline göre değişkenlik gösteriyor.

Öncelikle size en uygun paketi satın alıyorsunuz, 9 kısa sorudan oluşan formu dolduruyorsunuz ve en beğendiğiniz davetiye temasını seçiyorsunuz. Size özel online davetiye sitesi artık hazır. Şimdi herhangi bir websitesi linkini arkadaşlarınızla paylaşıyormuş gibi Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp üzerinden ya da SMS ile size özel hazırlanan linki (dugunlcv.com/gelin-damat) konuklarınızla paylaşıyorsunuz ve müşteri panelinizden katılım durumlarını (LCV hizmeti) takip ediyorsunuz.

Hepsi bu kadar, gerisini Düğün LCV hallediyor. Düğün tarihinize 1 hafta kala, konuklarınıza sms veya mail ile otomatik düğün hatırlatması gidiyor ve yeniden düğününüzü hatırlatmış oluyorsunuz.

Umarım sizin için keşfettiğimiz bu hizmeti beğenirsiniz.

Bizden haber almak isterseniz;
Kısa ve anlaşılır teknoloji haberleri! Aboneliğinizden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bunları da beğenebilirsin

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerez kullanıyoruz. Anladım Daha Fazla Bilgi